DAJ CYNK

DxO Mark poprawia ocenę aparatu LG V40 ThinQ

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7876

Serwis DxO Mark zaktualizował wyniki testów aparatu w smartfonie LG V40 ThinQ. Choć wynik jest minimalnie lepszy, to i tak daleko mu do liderów rynku.

W opublikowanym kilka dni temu wyniku testu aparat LG V40 ThinQ, serwis DxO Mark ocenił go na 93 punkty. To solidny, ale słaby na tle konkurencji wynik, choć jednocześnie najlepszy spośród przetestowanych do tej pory modeli producenta. Przypomnijmy, że liderem rankingu jest Huawei P30 Pro z wynikiem 112 punktów, tyle samo dostał Samsung Galaxy S10 5G, a 109 punktów dostał Huawei P20 Pro, Mate 20 Pro oraz Samsung Galaxy S10 Plus.

Zobacz: Samsung Galaxy S10 5G nowym królem DxOMark. Zdjęcia gorsze niż w P30 Pro, ale dużo punktów za selfies i wideo

Z nieznanych przyczyn wynik uzyskany przez LG V40 został poprawiony i podwyższony. Wszystko przez to, że ocena ekspozycji wzrosła z 83 na 88 punktów, dzięki czemu ogólna ocena aparatu wzrosła do 98 punktów, zamiast pierwotnych 96. To z kolei miało wpływ na końcową ocenę, która z 93 wzrosła do 94 punktów.

DxO Mark chwali LG V40 za dobre zdjęcia wewnątrz pomieszczeń, ale już słabiej wypadły zdjęcia na zewnątrz. Pomimo dobrze oddanych detali oraz żywych kolorów, fotografie wypadają wyraźnie słabiej niż u konkurencji.

Zobacz: DxOMark jest za drogi, więc LG G8 stał się liderem fotografii w mało znanym rankingu VCX
Zobacz: Test LG V40 ThinQ - muzyczny mistrz powraca

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: DxO Mark; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu