DAJ CYNK

LG Rollable dopiero pod koniec roku

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1823

LG Rollable

Na amerykańskich targach CES pojawił się nowy smartfon LG. Niestety, na rozwijany model LG Rollable trzeba będzie jeszcze poczekać. Niestety bardzo długo.

LG ostatnio stał się bardzo ambitnym producentem. Świadkami symbolicznej przemiany w  wykonaniu koreańskiej firmy widzieliśmy wtedy, kiedy w miejsce flagowej serii G pojawił się średniopółkowy LG Velvet. Potem widzieliśmy bardzo odważny projekt, jakim bez wątpienia był LG Wing. Smartfony znowu stały się ciekawe. Teraz Koreańczycy pokazali swój rozwijany smartfon LG Rollable. Rodzimy konkurent LG, czyli Samsung już od roku ponad króluje w segmencie telefonów składanych, dlaczego zatem LG nie miałby przenieść walki na własne pole bitwy? Mniejszy z koreańskich producentów ma zresztą bardzo ambitne założenia dotyczące obecnego roku.

Niestety, ostatnie przecieki nie wskazują na to, by LG Rollable miał tak duży udział w zdobywaniu serc klientów jak byśmy chcieli. Urządzenie ma zadebiutować na rynku dopiero po wrześniu, czyli w ostatnim kwartale roku. Nikt też nie łudził się, że telefon będzie tani - zgodnie z ostatnimi doniesieniami możemy się spodziewać ceny 2560 dolarów. To bardzo podobna kwota jak ta, którą trzeba było zapłacić za pierwszego Samsunga Galaxy Fold.

Zobacz: LG Rollable - zwijany smartfon pojawił się na CES 2021
Zobacz: Wstępne wyniki LG - rekordowy kwartał

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu