DAJ CYNK

LG Gram to nowa marka laptopów na polskim rynku

19.06.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7901

Ważne 0

0

LG zamierza wprowadzić na polski rynek nową markę laptopów - Gram. To urządzenia, które cechują kompaktowe wymiary i bardzo niska masa obudowy. Warto tutaj wspomnieć o 17-calowym laptopie ważącym zaledwie 1,33 kg.

LG zaprezentuje laptopy z serii Gram 27 czerwca. To urządzenia, które mają pozytywną opinię na rynkach zachodnich. Ich flagową cechą jest niska masa, a zagraniczne recenzje informują ponadto o bardzo dobrych ekranach i wydajnych akumulatorach. Sam LG deklaruje czasy działania przekraczające 20 godzin. Brzmi to jak ciekawa alternatywa dla MateBooków Huaweia. Szczególnie w obliczu ich niepewnej przyszłości.

Zobacz: Huawei: nowych MateBooków na razie nie będzie

Obecnie w ofercie LG znajduje się 25 różnych konfiguracji laptopów Gram. Wśród nich znajdziemy najmniejsze konstrukcje z ekranami o przekątnej 13,3 cala, dalej mamy modele 14-calowe oraz z ekranami o przekątnej 15,6 oraz 17,3 cala. Dostępny jest też 14-calowy laptop hybrydowy z rysikiem firmy Wacom. Laptopy mogą pochwalić się procesorami Intel i5 oraz i7 i obudowami wykonanymi z włókna węglowego oraz spełniającymi normy odporności MIL-STD 810G.

Więcej informacji na temat laptopów LG Gram w Polsce poznamy w przyszłym tygodniu.

Zobacz: LG Q60 - zdjęcia telefonu i z telefonu

 

Źródło tekstu: LG; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu