DAJ CYNK

LG G8X ThinQ - 10 powodów, by zainteresować się telefonem z dwoma ekranami

06.11.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4859

Ważne 0

0

LG G8 Thinq dwa ekrany do przyjemniejszego grania

LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem Dual Screen daje nowe możliwości użytkownikom, takie jak używanie dwóch aplikacji w pełnym rozmiarze jednocześnie i używanie wygodnej klawiatury ekranowej. Telefon można kupić w Polsce wyłącznie w sieci Plus.

Dzisiaj byliśmy na polskiej premierze smartfonu LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen. Od 25 października sprzęt można zamawiać w przedsprzedaży w sieci Plus, która ma go na wyłączność.

Zobacz: LG G8X ThinQ z dodatkowym ekranem LG Dual Screen oraz słuchawkami Denon w przedsprzedaży w sieci Plus
Zobacz: LG K50S do kupienia w Polsce wyłącznie w sieci Plus

- Sprzęt jest dostępny na wyłączność w ofercie Plusa. LG G8X można kupić w komplecie z high endowymi słuchawkami Denon AH GC30. Grupa Cyfrowy Polsat zdecydowała się również przygotować aplikacje, które wykorzystywać możliwości jakie dają dwa ekrany. Na pierwszy ogień poszły aplikacja IPLA i Eleven Sports. Są to pierwsze w Polsce aplikacje specjalnie dostosowane do tego typu urządzenia. Dzięki możliwości wykorzystaniu dwóch ekranów, użytkownicy będą mogli oglądać interesujące ich treści (VoD, transmisje, kanały linearne) na jednym ekranie, i jednoczenie przeglądać całą bibliotekę wideo czy wyszukiwać treści w serwisie. Wkrótce pojawić się mają kolejne aplikacje wykorzystujące funkcjonalność Dual Screen.

- przekazał redakcji TELEPOLIS.PL Łukasz Krzeski z biura prasowego sieci Plus

LG G8 ThinQ strona WWW telepolis.pl

Firma LG podaje 10 powodów, które sprawiają, że urządzenie z dodatkowym ekranem sprawdzi się lepiej niż klasyczny smartfon. Oto ich lista:

  1. Oglądanie meczu lub filmu oraz dzielenie się komentarzami na żywo - na jednym ekranie oglądamy materiał wideo, a na drugim mamy uruchomioną inną aplikację.
  2. Granie w mobilne gry w każdych warunkach jak profesjonalista - dodatkowy ekran służy jako kontroler.

LG G8X ThinQ - dodatkowy ekran jako kontroler do gry

  1. Wygodne zakupy przez Internet - na dodatkowym ekranie możemy szybko sprawdzić cenę wybranego produktu w innych miejscach.
  2. Kreatywne zdjęcia i kontrola nad kompozycją kadru - dodatkowy ekran możemy ustawić pod kątem, co ułatwi kadrowanie zdjęć w nietypowych warunkach.

  1. Selekcjoner w galerii - dwa ekrany to łatwiejsze przeglądanie zdjęć. Na jednym ekranie widzimy wybrane ujęcie, a na drugim miniatury innych.
  2. Błyskawiczne przesłanie zrzutu ekranu współpracownikowi lub znajomemu - jeśli na drugim ekranie włączony jest na przykład komunikator, zrzut pierwszego ekranu może być automatycznie dołączony do wiadomości.

  1. Profesjonalnie doświetlone selfie - jeden ekran świeci na biało, a na drugim mamy podgląd obrazu z przedniego aparatu.

  1. Funkcje biznesowe – zmiana smartfonu w mini laptop. Na dodatkowym ekranie mamy dużą klawiaturę, która nie zasłania obrazu podczas pisania, jak w jednoekranowym smartfonie.

LG G8X ThinQ widok ogólny

  1. Film i bajka jednocześnie - na jednym ekranie film, na drugim bajka, a do tego niezależne sterowanie dźwiękiem.
  2. Multitasking - na jednym ekranie możemy czytać książkę, a na drugim weryfikować historię lub wyszukiwać informacje o autorze.

Można oczywiście też skorzystać z możliwości zaprezentowania treści jednocześnie na dwóch ekranach, na przykład strony internetowej.

LG G8 ThinQ telepolis.pl na dwóch ekranach

LG G8X ThinQ jak książka

LG G8X ThinQ ekrany

LG G8X ThinQ aparaty

Zobacz: LG i Qualcomm będą rozwijać system webOS Auto dla samochodów z 5G
Zobacz: Wyniki LG za 3Q2019 - najwyższa w historii sprzedaż, ale nie w dziale mobilnym

Źródło tekstu: LG

Przewiń w dół do następnego wpisu