DAJ CYNK

Lenovo Z6 Pro - 4 aparaty, zdjęcia do 100 Mpix i potężny Snapdragon 855

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5920

Wielkimi krokami zbliża się premiera smartfonu Lenovo Z6 Pro, którego aparaty mają uwieczniać zdjęcia o rozdzielczości dochodzącej do 100 Mpix. Producent oficjalnie potwierdził obecność czterech głównych aparatów z tyłu obudowy.

Lenovo Z6 Pro zadebiutuje w Chinach już 23 kwietnia. Sam producent uchyla rąbka tajemnicy jeszcze przed premierą i częstuje nas kolejnymi informacjami o specyfikacji technicznej. Za sprawą udostępnionych zdjęć wiemy już, że smartfon będzie mieć łacznie cztery aparaty główne, z których podstawowy to jednostka 48 Mpix. Za sprawą odpowiedniego oprogramowania Lenovo podtrzymuje obietnicę zdjęć o rozdzielczości dochodzącej do 100 Mpix.

Zobacz: Zbliża się Lenovo Z6 Pro. Na pokładzie Snapdragon 855 i obietnica zdjęć o rozdzielczości 100 Mpix

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, na pokładzie znajdzie się układ Qualcomm Snapdragon 855. Przekątnej samego wyświetlacza nie ujawniono, ale wiadomo już, że współczynnik jego powierzchni do całkowitej powierzchni urządzenia będzie bardzo wysoki (90 proc). Wcięcie na górze ma przypominać kroplę wody. Urządzenie dostanie również czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem.

Zobacz: Debiutuje Lenovo Z5 Pro GT - slider ze Snapdragonem 855 i 12 GB RAM

Co ciekawe, wyższe rozdzielczości zaglądają również do wideo, co ma być zasługą technologii Hyper Video. Zasady jej działania jeszcze nie ujawniono. Wiemy natomiast, że system aparatów Lenovo Z6 Pro będzie zawierał obiektyw do makro, obiektyw szerokokątny, specjalny tryb zapobiegający drganiom, a także tryb nocny i super slow-motion.

Źródło zdjęć: Weibo

Źródło tekstu: Gizmochina

Przewiń w dół do następnego wpisu