DAJ CYNK

Ładowarka 125 W Realme trafi do Europy

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3591

Realme ładowarka

Realme pokaże już niedługo nie tylko swoje nowe telefony, ale także wprowadzi do Europy naprawdę szybką ładowarkę. Będzie to ładowarka 125 W.

Realme w przyszłym roku zamierza stać się jednym z pięciu największych producentów smartfonów na świecie. Teraz chińska firma jest bowiem na siódmym miejscu. Piątą i szóstą pozycję również zajmują firmy należące do koncernu BBK Electronics. Sam Realme słynie z bardzo szybkiego rozwoju, siódmego października pojawią się kolejne dwa smartfony z serii Realme 7. Chińska firma szykuje jednak też inne rzeczy niż tylko telefony. Realme zamierza też wprowadzić do Europy swoją ładowarkę 125 W. Producent zapewnia, że jego produkt będzie miał wsteczną kompatybilność ze wszystkimi innymi standardami. Podobno nowa ładowarka naładuje akumulator o pojemności 4000 mAh do 33% w ciągu.... trzech minut.

Zostaje nam zobaczyć jak to będzie wyglądało w praktyce. Możemy jednak być pewni, że Realme coraz większą uwagę będzie poświęcać Europie. Szczególnie czujny powinien być Xiaomi, czyli główny konkurent cenowy Realme. W przypadku Realme mamy też ambitny plan zbudowania całego inteligentnego domu na podstawie aplikacji Realme Link. Nawet inteligentne szczoteczki do zębów.

Zobacz: Realme 7 i Realme 7 Pro zadebiutują w Polsce 7 października
Zobacz: Realme prezentuje pierwszy telewizor SLED

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Realme (Madhav Sheth/twitter), wł

Przewiń w dół do następnego wpisu