DAJ CYNK

Kolejny modny smartwatch

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5068

Guess, amerykańska firma znana z modnych ubrań, dołączyła do innych znanych marek modowych, które włączają do swojej oferty smart zegarki oparte na systemie Android Wear 2.0.Guess, amerykańska firma znana z modnych ubrań, która zasłynęła w latach 80. ubiegłego wieku jeansami podkreślającymi sylwetkę, dołączyła do innych znanych marek modowych, które włączają do swojej oferty inteligentne zegarki oparte na systemie Android Wear 2.0.

Firma ma wprowadzić do sprzedaży dwa smarwatche Guess guy o średnicy 44 mm oraz Guess girl o średnicy 42 mm. Na wyposażeniu znajdziemy, najprawdopodobniej, procesor Qualcomm Snapdragon 2100, 512 lub 768 MB RAM-u oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Zegarki będą współpracowały ze smartfonami pracującymi na systemie Android oraz iOS.

Stylistyka urządzeń jest bogata, nie szczędzono złotych akcentów. Damska wersja zegarka, wokół ekranu, wykańczana jest kryształami. Cena oraz data wprowadzenia na rynek nie zostały podane. Prawdopodobnie smart zegarki zostaną zaprezentowane wraz z jesienno-zimową kolekcją producenta.

Warto zaznaczyć, że Guess nie jest nowicjuszem w przemyśle smartwatchy. Jednakże pierwszy zegarek producenta, model Connect, był raczej urządzeniem hybrydowym niż prawdziwy smartwatchem.

Zobacz: Luksusowy smartwatch od Montblanc
Zobacz: TAG Heuer Connected Modular 45 - stwórz swój smartwatch
Zobacz: Android Wear 2.0 - kto dostanie aktualizację?
Zobacz: Tag Heuer Connected - luksusowy smartwatch z Android Wear
Zobacz: Smartwatch TAG Heuer będzie kosztował 1400 dolarów
Zobacz: TAG Heuer, Google oraz Intel ogłaszają współpracę nad szwajcarskim inteligentnym zegarkiem
Zobacz: Jak szwajcarski zegarek

Źródło zdjęć: gsmarena

Źródło tekstu: gsmarena, phonearena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu