DAJ CYNK

Masz już kanały MUX-8? Emitel i TVP zachęcają do dostrojenia odbiorników

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 123570

TVP i Emiltel ruszają z kampanią zachęcającą do odbioru nowych kanałów obecnych na 8. Multipleksie. Wśród nich znajdziemy m.in. WP TV, Zoom TV i Metro.

W zasięgu 8. Multipleksu znajduje się obecnie 98% populacji Polski, ale do tej pory nie wszyscy widzowie zdecydowali się na dostosowanie anteny lub przestrojenie telewizorów do odbioru nowych kanałów. Wśród kanałów wchodzących w skład MUX-8 znajdują się:

  • Nowa TV
  • Metro
  • Zoom TV
  • WP TV
  • TVP Rozrywka
  • TVP Sport HD

Zobacz: Szybki Internet w telefonie zniknie w ciągu 3 lat, a sieć 5G w Polsce nigdy nie powstanie - ostrzega Instytut Łączności

19. marca startuje kampania informacyjna, w której Emitel i TVP liczą przede wszystkim na przyciągnięcie kibiców sportu. Promowane będą mecze Ligi Mistrzów i reprezentacji Polski w piłce nożnej, mecze siatkarskiej Ligi Narodów, a od przyszłego sezonu także mecze piłkarskiej Ekstraklasy. W spotach reklamowych wystąpi Dariusz Szpakowski.

Zobacz: Umowa TVP i Emitela. Nowe kanały TVP w telewizji naziemnej

Oprócz typowo promocyjnych spotów pojawią się też materiały edukacyjne, które wyjaśnią w jaki sposób można uzyskać dostęp do nowych kanałów. W tym celu powstała też specjalna strona internetowej mux8.tv..

Spoty reklamowe pojawią się kanałach TVP. Wg danych Nielsen udział 8 kanałów telewizji publicznej wśród odbiorców telewizji naziemnej wynosi 40%.

Zobacz: Radio cyfrowe to nie tylko wyższa jakość, to też twoje bezpieczeństwo - przekonują MSWiA i Emitel

Ankieta
45%
21%
15%
6%
1%
13%

Wszystkich głosujących: 2230

Źródło ankiety: Masz już kanały MUX-8? Emitel i TVP zachęcają do dostrojenia odbiorników

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Emitel; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu