DAJ CYNK

Huawei szykuje zegarek Huawei Watch GT 2 Pro

Michał Świech

Sprzęt

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei pracuje nad kolejnymi urządzeniami z segmentu elektroniki noszonej. Okazuje się, że będzie to nie tylko jeden inteligentny zegarek, ale dwa.

Całkowicie szczerze, to musimy przyznać, ze Turcja rzadko kiedy jest źródłem przecieków z tej branży. Tym razem jednak informacje dotyczące nadchodzącego zegarka czerpiemy właśnie z tego miejsca. Już wcześniej wiedzieliśmy, że Huawei pracuje nad sportowym zegarkiem Huawei Watch Fit. Tamten będzie miał prostokątną tarczę, drugi zegarek z kolei będzie miał bardziej klasyczną okrągłą. Drugi zegarek to Huawei Watch GT 2 Pro. Jak sama nazwa mówi, nie będzie to całkowicie nowy zegarek, a raczej wariant już istniejącego urządzenia z serii GT.

Turcy zdobyli co prawda dostęp do wizualizacji, nie dowiedzieliśmy się jednak zbyt wiele o specyfikacji. Wiemy tylko, że możemy się spodziewać wariantu sportowego i klasycznego. Chińska firma zamierza reklamować swój produkt jako taki, który działa na jednym ładowaniu dwa tygodnie. Urządzenie ma mieć też głośnik (co pozwoli prowadzić rozmowy), będzie monitorować stan zdrowia i rejestrować sto różnych ćwiczeń sportowych. Huawei zdążył już certyfikować zegarek co oznacza, że na debiut nie będziemy musieli długo czekać.

Zobacz: Huawei Mate 30 Pro doczeka się nowej wersji
Zobacz: Rozwiązania 5G firmy Huawei przeszły test bezpieczeństwa GSMA NESAS z wynikiem pozytywnym

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: huaweiailesi via gsmarena

Przewiń w dół do następnego wpisu