DAJ CYNK

Huawei Nova 8 Pro też dostaje wersję 4G

Isand

Sprzęt

Huawei Nova 8 Pro

Kolejny smartfon Huaweia, który zadebiutował z łącznością 5G otrzymuje teraz swój wariant 4G. Teraz jest to Huawei Nova 8 Pro.

Sieć 5G weszła już na rynek na poważnie, a w Chinach jest ona z kolei szczególnie rozwinięta. Sam Huawei jest najważniejszym producentem w świecie infrastruktury sieci ze szczególnym naciskiem na 5G. Nic dziwnego, że nawet modele ze średniej półki od razu debiutują z siecią 5G na pokładzie. Nawet w takiej sytuacji Huawei uznał jednak, że opłaca się wydawać smartfony jedynie w wersji 4G. Tam dalej są klienci, którzy wolą zwyczajnie zapłacić mniej, a 5G nie jest im do szczęścia potrzebne. Z myślą o nich Huawei wydał kolejną wersję 4G jednego ze swoich urządzeń. Wcześniej były to flagowce.

Tym razem jest to Huawei Nova 8 Pro. Wariant 4G wcale nie różni się od tego 5G poza właśnie tą jedną kluczową rzeczą. Chiński producent nie sprecyzował jednak ceny. A raczej: nie sprecyzował o ile nowy wariant będzie tańszy. Wariant 5G kosztował 3999 juanów (około 2315 złotych) w swojej podstawowej wersji mającej 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Zobaczymy jak na rynku chińskim sprawdzi się nowa strategia.

Zobacz; Huawei Mate 40 Pro i Mate X2 z wersjami 4G
Zobacz: Jeśli robić zakupy, to tylko na huawei.pl. Jest dłuższa gwarancja i wyjątkowe promocje

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: myfixguide, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu