DAJ CYNK

HTC Exodus 1s wykopie dziennie kryptowalutę wartą 2 grosze

Michał Świech

Sprzęt

HTC logo

W ostatnim kwartale tamtego roku HTC zaprezentował smartfon HTC Exodus 1s z nieco niższej półki cenowej, który był reklamowany jako idealny wybór dla kryptowalutowych górników. Teraz wykopie on zawrotne 2 grosze dziennie.

Wraz z przejściem kryptowalut do głównego nurtu (a przynajmniej przedostaniem się do świadomości społecznej) znalazło się wielu chcących zarobić na cyfrowych górnikach. Tajwański producent zaprezentował zatem swój smartfon. Teraz HTC Exodus 1s dzięki aplikacji DeMiner będzie mógł kopać kryptowalutę Monero, kiedy tylko będzie podłączony do ładowania i nie będzie zajęty czym innym. Wszystkim, którzy już oczami wyobraźni widzieli siebie jako milionerów tylko dzięki zakupowi telefonu HTC... musimy przekazać złe wieści.

HTC Exodus 1s jest w stanie wydobyć dziennie kryptowalutę o wartości około 0,0038 USD, co przekłada się na mniej niż 2 grosze. Konkretnie - na 1,6 grosza. Oznacza to, że na wydobycie 219 euro (tyle bowiem kosztuje urządzenie) potrzeba 170 lat. I to bez brania pod uwagę ceny prądu.

Zobacz HTC Exodus 1s to tańśza wersja telefonu dla miłośników kryptowalut
Zobacz HTC Desire 20 Pro już niedługo

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gizchina

Przewiń w dół do następnego wpisu