DAJ CYNK

Honor 20 podgrzewa atmosferę przed premierą. Producent chwali się "dynamicznym holograficznym designem"

10.05.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6276

Ważne 0

0

Honor 20 zadebiutuje w Londynie już 21 maja. Tymczasem producent podgrzewa atmosferę kolejnymi zwiastunami oraz informacjami o technologiach wykorzystanych podczas produkcji telefonu.

Na konferencji w Londynie 21 maja zobaczymy tak naprawdę trzy nowe modele - Honor 20, Honor 20 Pro oraz Honor 20 Lite. Poza parametrami technicznymi producent chce tym razem zwrócić uwagę na design. Po raz pierwszy w historii marki zostanie wykorzystana dynamiczna holograficzna szklana tylna obudowa, która została wykonana w dwuetapowym procesie wykorzystującym innowacyjną technologię Potrójnej Siatki 3D.

Zobacz: Honor 20 zadebiutuje 21 maja w Londynie. Być może zobaczymy również Honora 20 Pro

Warstwa głębi stworzona jest na na bazie miniaturowych pryzmatów przypominających kawałki diamentów. Na nią nakłada się dwie kolejne warstwy - szkło i warstwę kolorystyczną. Efekt końcowy ma nas powalić na kolana, na co z niecierpliwością czekamy. Redakcja Telepolis.pl będzie na premierze, zatem możecie spodziewać się zdjęć i informacji z pierwszej ręki.

Zobacz: Honor 20 Lite oficjalnie zaprezentowany - potrójny aparat z tyłu i 32 Mpix z przodu

Wiemy już, że Honor 20 Pro będzie mieć na pokładzie aż cztery aparaty - podstawowy 48 Mpix, 16 Mpix (szeroki kąt), 8 Mpix zoom i 2 Mpix do zdjęć makro. Podstawowa wersja Honora 20 ma mieć ekran 6,1 cala o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli pozbawiony wcięcia. To bezpośredni następca Honora 10, który według ostatnich informacji ma mieć na pokładzie układ Kirin 980.

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu