DAJ CYNK

Google Nexus 10 od Samsunga za 1430 zł

18.09.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4099

Ważne 0

0

W serwisie iBood pojawiła się oferta z tabletem Google Nexus 10, wyposażonym w 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli.

W serwisie iBood pojawiła się oferta z tabletem Google Nexus 10, wyposażonym w 10,1-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli.

Nexus 10 to tablet produkcji Samsunga, zaprezentowany przez Google'a przed niespełna rokiem. Tafla szkła Gorilla Glass 2 chroni w nim 10,1-calowy panel Super PLS TFT o astronomicznej rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli, do tej pory stosowanej głównie w profesjonalnych monitorach.

2 GB pamięci RAM i dwa rdzenie Cortex-A15 oraz grafika Mali-T604 (Exynos 5250) sprawiły, że trzeba było chwilę poczekać nim pojawiły się na rynku wydajniejsze konstrukcje. Producent nie zapomniał o aparacie 5 Mpix, zdolnym rejestrować filmy jakości FullHD, jest wyjście HDMI, GPS z GLONASS-em, dostajemy głośniki stereo i wydajny akumulator 9000 mAh. Jedynym brakującym elementem układanki jest moduł 3G.

W nowej ofercie iBooda tablet przeceniony został z 2094,95 zł do 1429,95 zł (plus 29,95 zł koszty przesyłki).



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tableu w katalogu.

Źródło tekstu: iBood, wł

Komentarze
Zaloguj się
15. vonski
0

2013-09-18 14:12:41

@13: w komentowanie raczej się tam nie bawię, więc nie wiem, może i tak jest. Dla ważne jest, że sprzedają sprzęt z fakturami VAT, a ja tylko taki kupuję.

Odpowiedz

14. thonka
0

2013-09-18 11:54:22

@1 nie zamawiałem stamtąd elektroniki, ale kilka innych rzeczy i nie narzekam. Termin zawsze dochowany (2 razy nawet wysłali paczkę przed terminem), rachunek polski, choć sprzęt często idzie aż z Holandii.

Odpowiedz

13. ~
0

2013-09-18 11:34:04

@12 hmm, dziwne, że ludzie tam zakładają 2 konta - jedno do zakupów, a drugie do komentowania. Bo często komentowanie blokują.

Odpowiedz

12. vonski
0

2013-09-18 11:27:27

@2: nie pisz głupot jak nie wiesz. ibood.com to uznany, międzynarodowy sklep, który sprzedaje mnóstwo sprzętu w fajnych cenach. Sam tam kupiłem już górę elektroniki, nigdy nie było żadnych problemów ani z dostawą ani z reklamacjami (choć to trochę trwa). Co do samego tabletu to świetny sprzęt, ale dla mnie. 16GB bez microSD to zdecydowanie za mało w tablecie.

Odpowiedz

11. ~
0

2013-09-18 11:24:04

Nie wiem czy moduł 3G jest tak niesamowicie drogi? Nikt nie oczekuje 10 bandów LTE, wystarczy sam 3G, a przynajmniej tablet nie jest protezą do gier i czytania ebooków.

Odpowiedz

10. ~qqryq
0

2013-09-18 11:19:33

@8 A kto tu mówi o chińszczyźnie za 600zł? Tablet kosztuje oryginalnie ponad 2000 a to pewnie powystawowy, dla tego tańszy. Niemniej za >2000 oczekuję kompletnego sprzętu, bez potrzeby rozładowywania baterii w telefonie czy chodzenia z fju... kluczem usb wpiętym do teba. To jak kupienie samochodu bez silnika. Mamy w domu drugi, więc można za nim na holu pojechać, ale jaki jest tego sens???

Odpowiedz

9. slawekt
0

2013-09-18 10:59:58

@1 Kupiłem tam LG Nexus/''a 4. Dobrze zapakowany, przesyłka kurierska UPS z Niemiec, na miejscu bez żadnych problemów. Dodatkowo polska faktura VAT.

Odpowiedz

8. ~m76
0

2013-09-18 10:55:07

@7 mysle ze wystarczy tel z funkcja udostepnia netu przez wifi albo modem mifi... za ta cene cala chinszczyzne od 600zl niszczy. Ktos kto mial tani chinski tablet wie ze wytrzymuje statystycznie max rok czasu.

Odpowiedz

7. ~qqryq
0

2013-09-18 10:11:19

Fajny tablet. Można usiąść z nim wygodnie na kanapie, podłączyć się zdalnie do komputera na biurku, przejrzeć internet, a idąc na miasto wziąć ze sobą tablet... z 3G/LTE. To jest tablet nie Laptop czy Desktop. Bez 3G to jedynie zabawka, taki pilot do sprzętu domowego lub eBook Reader. Nic więcej. Tylko, że trochę drogi.

Odpowiedz

6. ~
0

2013-09-18 09:57:24

Nie potrzebna mi wersja wifi.

Odpowiedz

5. ~colo
0

2013-09-18 09:55:03

chyba go kupię, bo cena fajna a tablet niczego sobie :)

Odpowiedz

4. ~mag
0

2013-09-18 09:39:24

sklep ok, wysyłka UPS ze śledzeniem, produkty dobrze zapakowane.

Odpowiedz

3. wiklef
0

2013-09-18 09:31:36

ktos na pewno kupił, ostatnio często pojawiają się informację na telepolis o obniżkach. iPhone z poprzedniej akcji bardzo szybko się rozszedł

Odpowiedz

2. mikkel
0

2013-09-18 09:30:21

Różne rzeczy o nim czytałem kiedyś i raczej nie ryzykowałbym takich zakupów.

Odpowiedz

1. ~olo
0

2013-09-18 09:26:55

to pewny sklep ? ktoś coś tam kupował ? czy to jakiś wałek ?

Odpowiedz