DAJ CYNK

Gamingowy Razer Phone 2 otrzymuje aktualizację do Androida 9.0 Pie

28.02.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3342

Ważne 0

0

Drugie wcielenie smartfonu gamingowego Razera, które mieliśmy okazję już testować, otrzyma aktualizację do Androida 9.0 Pie. To zdecydowanie dobra wiadomość dla użytkowników.

Jak czytamy w komunikacie prasowym od Kool Things, aktualizacja dla Razer Phone 2 do Androida 9.0 Pie będzie dystrybuowana w postaci aktualizacji typu OTA (over-the-air). W początkowej fazie obejmie urządzenia zakupione na wolnym rynku. Dopiero w następnej kolejności na nowego Androida mogą liczyć użytkownicy, którzy zakupili smartfon u operatora komórkowego.

Zobacz: Razer Phone 2 - świetny smartfon do gier, a do tego obłędny dźwięk

Razer Phone 2 pod kontrolą Androida 9.0 Pie przede wszystkim pozwoli zoptymalizować zużycie baterii, co przy urządzeniu gamingowym ma ogromne znaczenie. Wprowadza też nawigację za pomocą gestów, rozszerzone zarządzanie prywatnością i rozwiązania z zakresu digital well-being (czyli monitoring i kontrolę czasu spędzanego ze smartfonem).

Zobacz: [Aktualizacja] Razer Phone 3 został anulowany. W ramach reorganizacji firmy zwolniono grupę pracowników działu mobilnego

Razer Phone 2 wyposażony jest w 5,7-calowy wyświetlacz IGZO, oferujący odświeżanie obrazu oraz próbkowanie dotyku na poziomie 120 Hz. Ma on rozdzielczość QuadHD (1440 x 2560 pikseli) i jest o 50% jaśniejszy niż ekran w pierwszym Razer Phone'ie. W środku pracuje procesor Qualcomm Snapdragon 845 ze wsparcie ze strony 8 GB pamięci RAM.

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu