DAJ CYNK

Creative prezentuje nowe produkty audio w Polsce. Głośniki i słuchawki, które nie zabiją portfela

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 9722

Na konferencji Creative poznaliśmy cztery nowe produkty audio, które właśnie wchodzą na polski rynek. Portfolio firmy powiększa się o dwa modele głośników i dwa modele bezprzewodowych słuchawek dousznych.

Na dzisiejszym spotkaniu z przedstawicielami Creative poznaliśmy nowe produkty audio, które wchodzą do sprzedaży w Polsce. Ofertę firmy uzupełnia właśnie przenośny głośnik Bluetooth Creative Muvo Play, zestaw głośników 2.1 Creative Pebble Plus, douszne słuchawki bezprzewodowe Creative Outlier Air Sports oraz Creative Outlier Active.

Zobacz: Creative Metallix Plus - długogrający głośnik Bluetooth z certyfikatem IPX5 za 169 zł

Za sprawą certyfikatu IPX7 głośnik Muvo Play można zanurzać w wodzie na głębokość 1 metra przez maksymalnie 30 minut. Wbudowana bateria powinna wystarczyć na 10 godzin pracy, a ładujemy ją przez port USB-C. Urządzenie komunikuje się przez Bluetooth 5.0, a za sprawą technologii True Wireless Link można połączyć dwa głośniki ze sobą dla uzyskania efektu stereofonii. Muvo Play wyceniono na 169 zł.

Creative Pebble Plus to rozszerzenie udanych i dobrze sprzedających się głośników komputerowych Pebble, które wprowadza dodatkowy głośnik niskotonowy. Zestaw kosztuje 149 zł. Creative Outlier Air Sports to z kolei dokanałowe słuchawki z powerbankiem, obsługujące Bluetooth 5.0 oraz kodeki apt-X i AAC. Sprzęt jest odporny na zamoczenie i zapocenie (IPX5) i zapewnia do 10 godzin pracy. Z powerbanka energii wystarczy na dwukrotne naładowanie do pełna. Koszt słuchawek to 349 zł.

Zobacz: Creative SXFI AIR - nowe słuchawki z technologią Super X-Fi dla graczy mobilnych, pecetowych i konsolowych

Creative Outlier Active to nieco tańsza propozycja - dokanałowe słuchawki z tzw. 'skrzydełkami', połączone ze sobą kablem. Zapewniają dość podobny czas pracy na baterii (9,5 godziny), a do tego za sprawą systemu AuraSeal izolujące od dźwięków otoczenia. Są odporne na pot i zamoczenie (IPX4) i mogą również służyć do prowadzenia rozmów. W Polsce mają kosztować 129 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu