DAJ CYNK

Creative Metallix Plus - długogrający głośnik Bluetooth z certyfikatem IPX5 za 169 zł

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4812

Jeśli szukacie przenośnego głośnika Bluetooth o długim czasie działania i odporności na zachlapanie, Creative ma w tym zakresie ciekawą propozycję. Co ciekawe, dwa modele Metallix Plus można ze sobą połączyć.

Głośnik Creative Metallix Plus o wymiarach 170 x 47 x 54 mm waży 385 gramów. Może pracować w trybie bezprzewodowym (Bluetooth 4.2), jak również na kablu (złącze 3,5 mm). Za sprawą certyfikatu IPX5 sprzęt jest odporny na zachlapanie, więc dobrze sprawdzi się w terenie. Co ciekawe, możemy połączyć ze sobą dwa głośniki tego samego modelu dla stworzenia stereofonii.

Zobacz: Ikea i Sonos łączą lampę z głośnikiem i głośnik z półką. Produkty Symfonisk trafią do sprzedaży w sierpniu

W środku umieszczono dwie baterie litowo-jonowe (każda z nich o pojemności 2200 mAh), które wystarczą nawet na 24 godziny pracy. Ładujemy je przez port microUSB. Poza odtwarzaniem muzyki głośnika Creative Metallix Plus można używać do prowadzenia rozmów przez wbudowany mikrofon, a także wydawać mu komendy głosowe po aktywacji asystenta Apple lub Google. Sprzęt wyceniono na 169 zł.

Zobacz: Audio-Technica chce być jak Bose i Sony. Wprowadza trzy nowe modele słuchawek Bluetooth z aktywną redukcją szumów

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: informacja prasowa

Źródło tekstu: informacja prasowa

Przewiń w dół do następnego wpisu