DAJ CYNK

Biedronka: Hykker Smart Box Android TV od czwartku za 179 zł. Lepszy od Xiaomi Mi Box?

23.10.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11064

Ważne 0

0

W najbliższy czwartek, 25 października, do sklepów sieci Biedronka trafi urządzenie, przy pomocy którego zamienimy zwykły telewizor w Smart TV. Hykker Smart Box Android TV to bliźniacze urządzenie do innego produktu firmy mPTech, które niedawno przetestowaliśmy.

Smart Box Android TV marki Hykker to niewielkie urządzenie, które po podłączeniu do telewizora zamienia je w Smart TV, bez względu na to, czy posiada on już funkcje typu smart. Przystawkę łączymy z telewizorem (a także z monitorem lub rzutnikiem) za pomocą gniazda HDMI, co rozszerza jego funkcjonalność, pozwalając korzystać z licznych aplikacji i gier. Możliwy jest też dostęp do większości najważniejszych usług multimedialnych, w tym do serwisów VODtelewizji internetowej oraz do YouTube’aShowmaxaSpotifyIpli i Tidala, a także do rozrywki on-line i prostych funkcji, takich jak na przykład wyświetlanie fotek na dużym ekranie za pomocą funkcji Chromecast lub podgląd prognozy pogody i atrakcji miejskich w danym dniu.

Hykker Smart Box Android TV cechuje się niewielkimi rozmiarami oraz prostą obudową w kolorze czarnym, dzięki czemu łatwo wpasowuje się w styl domowego lub biurowego wnętrza. Urządzenie obsługuje rozdzielczość FullHD ze wsparciem HDR, co powinno się przełożyć na żywe kolory. Dostępna jest też usługa Chromecast, co pozwala strumieniowo przesłać obrazy i filmy ze smartfonu czy laptopa wprost na większy ekran telewizora (i nie tylko). Jednocześnie można surfować po sieci Internet lub rozmawiać ze znajomymi, bez przerywania transmisji i straty energii na telefonie. Na wyposażeniu przystawki znalazło się gniazdo Ethernet (RJ45) do bezpośredniego podłączenia Internetu, jest też Wi-Fi w standardzie 802.11 b/g/n. Do tego dwa porty USB 2.0, pozwalające podłączyć pamięć zewnętrzną lub na przykład klawiaturę, a także łączność Bluetooth 4.0 do podłączenia padów lub innych urządzeń bezprzewodowych. Pamięć wewnętrzna ma pojemność 8 GB, natomiast sercem urządzenia jest procesor ARM z rdzeniami Cortex-A53 o taktowaniu 1,2 GHz, współpracujący z procesorem graficznym Mali-450 i wspierany przez 1 GB pamięci RAM.

Aby w pełni korzystać z możłiwości przystawki, wystarczy ją podłączyć do telewizora i Internetu, a następnie zalogować się na swoim koncie Google.

Hykker Smart Box Android TV będzie można kupić we wszystkich sklepach sieci Biedronka od 25 października do 5 listopada bieżącego roku lub do wyczerpania zapasów. Cena urządzenie to 179 zł.

Zobacz: Test przystawki techbite Flix TV Box - czy poradzi sobie z mocną konkurencją?

Źródło tekstu: Hykker

Komentarze
Zaloguj się