DAJ CYNK

Gdzie Apple nie może, Anker pomoże... i zrobi to z jajem

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4158

Anker iPhone 12 akcesoria do ładowania

Anker zaprezentował nową linię akcesoriów do ładowania najnowszych smartfonów Apple'a. Wśród nich są trzy ładowarki USB-C, dwa przewody oraz bezprzewodowa ładowarka MagSafe, w sam raz do iPhone'a 12.

Najmniejszą z nowych ładowarek jest Anker Nano o mocy 20 W, co pozwala naładować baterię w iPhone'ie 12 oraz iPhone'ie 12 Pro (2815 mAh) od 0% do 50% w pół godziny. Średni model ma moc 65 W, dzięki czemu można ją wykorzystać do ładowania baterii w laptopie, na przykład MacBooku Pro.

Zobacz: Już miliard użytkowników iPhone'ów
Zobacz: iPhone 12 Pro wzięty na tortury przez Zacka z kanału JerryRigEverything

Największa ładowarka z nowej linii ma z kolei dwa porty, dzięki czemu można do niej podłączyć jednocześnie dwa urządzenia, na przykład iPhone'a i MacBooka.

Aby dało się korzystać z ładowarek, potrzebne są też przewody. Anker zaprezentował dwa, jeden z końcówkami USB-C i Lightning (do ładowania iPhone'ów), drugi z USB-C na obu końcach (do iPadów lub MacBooków). Producent twierdzi, że są one bardzo trwałe i wytrzymują do 12 tysięcy zgięć.

A jeśli wolimy ładowanie indukcyjne, w nowej serii ładowarek firmy Anker znalazła się ładowarka bezprzewodowa MagSafe. Oferuje ona moc do 15 W i można nią ładować zarówno najnowsze iPhone'y z magnesem (MagSafe), jak i inne sprzęty obsługujące standard Qi. Ładowanie baterii iPhone'a 12 od 0% do 50% trwa godzinę.

Anker nano
Anker Nano 20W

Anker przygotował nowe akcesoria do ładowania zarówno w standardowej stylistyce, jak i wersji specjalnej Doraemon (zdjęcia tytułowe). Przedsprzedaż tych ostatnich ruszy w Chinach 4 listopada tego roku. Akcesoria, poza przewodem ze złączem Lightning, są kompatybilne również z urządzeniami innych firm, zapewniając obsługę takich standardów, jak USB Power Delivery czy Quick Charge,

Zobacz: Xiaomi Mi 10 Ultra ma ładowanie 120 W? Tylko w teorii, bo nawet nie zbliża się do tej mocy
Zobacz: Ładowarka 125 W Realme trafi do Europy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Anker (Weibo.com)

Przewiń w dół do następnego wpisu