DAJ CYNK

Android 11 na Galaxy S20+ pokazał się w benchmarku

Dodane przez: Xyrcon

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5739

Samsung Galaxy S20 Plus

Samsung szykuje aktualizację dla telefonów z serii Galaxy S20. W wynikach testu Geekbench pojawił się Galaxy S20+ z zainstalowanym Androidem 11.

Samsung Galaxy S20+ to ścisła czołówka pod względem wydajności. W teście Geekbench 5 osiągnął wyniki: 922 punkty w teście jednego rdzenia i 2853 punkty w teście wielu rdzeni. Gdy sprawdzaliśmy jego możliwości, działał pod kontrolą Androida 10, a w drodze jest już Android 11.

Wyniki Galaxy S20+ pod kontrolą nowszego systemu są bardzo zbliżone: 911 punktów w teście jednego rdzenia i 2817 w teście wielu rdzeni. Testowany był model z Exynosem 990, a więc taki sam, jak w naszej recenzji. Prawdopodobnie system nie został jeszcze w pełni zoptymalizowany, ale i tak jest bardzo dobrze. 

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S20+. To nowy król wydajności, który szybko dostaje zadyszki

Samsung pracuje nad Androidem 11 dla serii Galaxy S20 od kilku tygodni. Harmonogram jest identyczny z ubiegłym rokiem, gdy w przygotowaniu był Android 10 dla linii Galaxy S10. Spodziewamy się, że lada chwila zostanie uruchomiony program dla betatesterów Androida 11 i nakładki One UI 3.0.

Aktualnie trudno przewidzieć, kiedy Android 11 miałby trafić na reprezentacyjne modele Samsunga i w jakiej kolejności. W najbliższym czasie czeka nas jeszcze premiera smartfonów z serii Galaxy S20 Note i Galaxy Z Flip z 5G.

Zobacz: Android 11 – zobacz, czy go dostaniesz
Zobacz: Google publikuje system Android 11 w wersji Beta... 2,5

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu