DAJ CYNK

Amazfit GTR Mini: nowy, mniejszy smart zegarek tuż przed premierą

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

Firma Zepp Health szykuje się do premiery nowego smartwatcha Amazfit GTR Mini. To najprawdopodobniej mniejsza wersja eleganckiego zegarka GTR 4 – lub też jego następcy.

Popularna seria zegarków Amazfit GTS (z prostokątną kopertą) doczekała już w przeszłości mniejszych wariantów jak Amazfit GTS 4 Mini. Teraz o podobną edycję wzbogacona zostanie seria z okrągłą kopertą, czyli Amazfit GTR.

Jak wynika z informacji i renderów pozyskanych przez portal GSM Arena, nowy model ma się nazywać po prostu Amazfit GTR Mini, bez oznaczenia numerowego. Tak nowość jest opisana na pudełku, chociaż można podejrzewać, że to mniejsza wersja zaprezentowanego jesienią 2022 modelu Amazfit GTR 4 (na zdjęciu otwierającym). 

Zobacz: Amazfit GTS 4 Mini – smartwatch idealny nie musi być drogi (test)

Amazfit GTR Mini

Amazfit GTR Mini ma symbol A2174 i nazwę kodową „Leiden”. Jest to smartwatch z wyświetlaczem AMOLED 2.5D o średnicy 1,28 cala w kopercie ze stali nierdzewnej z jednym przyciskiem na godzinie drugiej. Zegarek ma być oferowany w wersji czarnej, granatowej i różowej.

Amazfit GTR Mini

Pełna specyfikacja nie jest jeszcze znana, ale z opisu na pudełku wiadomo, że Amazfit GTR Mini zapewni mocne wsparcie dla 5 systemów satelitarnych GPS, Galileo, GLONASS, QZSS i BeiDou. Pozwoli na całodobowe monitorowanie pulsu, natlenienia krwi SpO2 oraz stresu i umożliwi śledzenie wyników w ponad 120 trybach sportowych.

Amazfit GTR Mini

Łączność ze smartfonem zapewni Bluetooth 5.1 LE, a energię dostarczać będzie akumulator 280 mAh. Producent obiecuje „ultra długi” czas pracy. Wszystkim ma zarządzać system Zepp OS, w którym coraz bardziej rozrasta się ekosystem dodatkowych tarcz i aplikacji.

Amazfit GTR Mini

Nie ma żadnych informacji na temat daty premiery nowego zegarka, ale istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że Amazfit GTR Mini zostanie zaprezentowany na targach MWC w Barcelonie, które startują 27 lutego.

Amazfit GTR Mini

Zobacz: Tytanowy Amazfit Falcon jest dostępny w Polsce, cena jednak nie zachęca
Zobacz: Amazfit GTR 4 i GTS 4 są teraz znacznie lepsze. Nadeszła nowa aktualizacja

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: GSM Arena

Źródło tekstu: GSM Arena

Przewiń w dół do następnego wpisu