DAJ CYNK

Alexa śmiechem straszy ludzi

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4679

Amazon wyjaśnił w końcu, dlaczego Alexa losowo się śmieje i straszy użytkowników głośników Amazon Echo.Amazon wyjaśnił w końcu, dlaczego Alexa losowo się śmieje i straszy użytkowników głośników Amazon Echo.

Niektórzy użytkownicy głośników Amazon Echo doświadczali dziwnej przypadłości wbudowanej w nie cyfrowej asystentki o imieniu Alexa. Zdarzało się, że w losowych momentach asystentka zaczynała się śmiać. Śmiech Alexy według niektórych użytkowników był dziwaczny, a innych przerażał.

Amerykański gigant po potwierdzeniu napadów śmiechu swojej cyfrowej asystentki podał, że pracuje nad poprawką. Wczoraj natomiast firma ujawniła, skąd się bierze śmiech Alexy.

W rzadkich przypadkach Alexa może błędnie usłyszeć zwrot "Alexa, laugh" - napisał rzecznik firmy Amazon. Zmieniamy to polecenie na "Alexa, can you laugh?" co zmniejszy prawdopodobieństwo błędu, a polecenie "Alexa, laugh" wyłączamy. Zmieniamy także reakcję Alexy z prostego śmiechu na odpowiedź "Sure, I can laugh", po której nastąpi śmiech.

Osoby, które twierdziły, że Alexa jest nawiedzona (były takie), mogą odetchnąć z ulgą.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Mashable, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu