DAJ CYNK

[Aktualizacja] Sztuczna inteligencja w LG V30 2018

orson_dzi

Sprzęt

LG potwierdza doniesienia na temat odświeżonej wersji modelu V30. Zobaczymy ją na targach Mobile World Concgress zamiast LG G7.LG potwierdza doniesienia na temat odświeżonej wersji modelu V30. Zobaczymy ją na targach Mobile World Concgress zamiast LG G7.

Pod koniec lutego na targach w Barcelonie nie zobaczymy nowego flagowca LG z serii G. Sporo mówiło się o zaserwowaniu nam lekko odgrzanego obiadu w postaci specjalnej wersji LG V30 i te doniesienia zostały potwierdzone.

Zobacz: Odświeżony LG V30 zamiast LG G7

Nie będzie to jednak LG V30+α, a LG V30 2018. Jego największą (oby nie jedyną) nowością będzie system Vision AI. Oparty na sztucznej inteligencji tryb rozpoznawania fotografowanych obiektów. Smartfon dobierze jeden z ośmiu dostępnych trybów, takich jak jedzenia, kwiat, miasto, pejzaż, wschód słońca i zachód. System będzie również automatycznie dostosowywać jasność zdjęć i podnieść ją nawet o 100% oraz będzie skanować kody kreskowe towarów w sklepie. Po skanowaniu Vision AI przeszuka sklepy internetowe w poszukiwania niższych cen. Ostatnią funkcją systemu są komendy głosowe wydawane asystentowi Google Assistant. Są one dostępne tylko dla smartfonów LG. Obecnie asystent obsługuje 23 komendy, a dołączy do nich 9 kolejnych.Nie wiemy jeszcze nic na temat specyfikacji smartfonu, ale tutaj nie spodziewamy się rewolucji. Zapewne LG zaoferuje co najwyżej nowy wariant kolorystyczny oraz więcej pamięci wbudowanej.

Komendy głosowe w LG V30 prezentują się następująco:Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: LG

Przewiń w dół do następnego wpisu