DAJ CYNK

Akcesoria marki Motorola wracają na polski rynek

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5598

Firma Binatone, producent akcesoriów marki Motorola, powraca na polski rynek z kompleksowym portfolio urządzeń.Firma Binatone, producent akcesoriów marki Motorola, powraca na polski rynek z kompleksowym portfolio urządzeń.

Podczas konferencji Tech Trade Show, która odbyła się 26 października w Warszawie, polską premierę miały akcesoria marki Motorola. Podczas wydarzenia pokazano między innymi szerokie portfolio słuchawek, a goście mogli przetestować na przykład sferyczny głośnik 2w1 Motorola Sphere o mocy 2 x 8 W.


Motorola Sphere

Jesteśmy dumni z najnowszej gamy akcesoriów Motorola, które są innowacyjne, a zarazem proste w obsłudze i funkcjonalne. Powstały z myślą o użytkownikach prowadzących aktywny tryb życia, którzy poszukują urządzeń dających maksymalną swobodę. Idealnym przykładem takich rozwiązań są pierwsze douszne bezprzewodowe słuchawki VerveOnes ME True wireless wprowadzone na rynek w 2016 roku - powiedział Marek Krygier, Country Manager firmy Binatone. Dużym uznaniem cieszą się słuchawki bezprzewodowe z serii Escape, które zapewniają wysoką jakość w przystępnej cenie, a prawdziwym hitem stał się już sferyczny głośnik Bluetooth 2w1, który jest również stacją dokującą, ładującą słuchawki, a w chwili zdjęcia ich z urządzenia, dźwięk przenosi się wraz z nimi. Wkrótce na rynku pojawią się również nasze nowe kamery samochodowe.

Oferta Motoroli zapewnia duży wybór urządzeń, zróżnicowanych pod względem wyglądu, zastosowanej technologii i ceny. Portfolio obejmuje kamerki domowe i samochodowe, gamę akcesoriów audio dla aktywnych - VerveLife, linię bezprzewodowych słuchawek Escape/Escape+, przenośne wodoodporne głośniki, słuchawki mono Bluetooth oraz słuchawki przewodowe.


Akcesoria VerveLife, od lewej słuchawki VerveOnes+, VerveLoop+ i VerveRider+ oraz kamera VerveCam


Motorola Escape

Przykładowe ceny akcesoriów Motoroli w Polsce przedstawiają się następująco (saturn.pl):

  • słuchawki bezprzewodowe Motorola Escape+ - 259 zł,
  • słuchawki bezprzewodowe VerveOnes - 729 zł,
  • słuchawki bezprzewodowe VerveRider+ - 429 zł,
  • słuchawki bezprzewodowe VerveLoop+ - 339 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: 4publicity, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu