DAJ CYNK

O czym nawija Plush w akcji #Hot16Challenge2? [wideo]

Marian Szutiak

Rozrywka

Plush akcja #Hot16Challenge2

Plush przyjął wyzwanie i dołączył do akcji #Hot16Challenge2. Z dołączonego poniżej nagrania dowiecie się, o czym nawijał.

Plush został nominowany do udziału w #Hot16Challenge2 przez redakcję Komputer Świat, nie wahając się ani chwili przed stanięciem za mikrofonem. Rap to w końcu coś, co ma we krwi – jak przyznaje w jednej z reklam, a jego bratem jest gwiazda amerykańskiego rapu, Lil Wayne. Plush dołączył do akcji #Hot16Challenge2, nagrał swoją "szesnastkę" i przekazał 10 tysięcy złotych na pomoc w walce z koronawirusem.

Zobacz: #Siećwdomu i bajeruj online z Plushem na kartę
Zobacz: Kup smartfon LG z serii K w Plusie i zgarnij słuchawki Skullcandy

W #Hot16Challenge2 wzięło udział wiele gwiazd muzyki i znanych osobistości, dzięki czemu udało się już zebrać ponad 1,8 mln złotych na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z epidemią. W tym gronie nie mogło zabraknąć Plusha. Posłuchajcie, o czym nawija:

A kogo Wy byście nominowali ze świata telekomunikacji do udziału w #Hot16Challenge2? Dajcie znać w komentarzu.

Grupa Polsat aktywnie włączyła się w walkę z koronawirusem, inicjując wiele działań pomocowych, takich na przykład jak przekazanie 200 tysięcy testów na koronawirusa, zebranie 3 milionów złotych dzięki „Reklamie na Ratunek - Razem w walce z koronawirusem", czy przekazanie 2200 tabletów z dostępem do Internetu najbardziej potrzebującym dzieciom.

Zobacz: 200 tysięcy testów na koronawirusa od Zygmunta Solorza i Grupy Polsat
Zobacz: #Zostańwdomu w Grupie Polsat: 2 tysiące tabletów z dostępem do Internetu dla potrzebujących instytucji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus