DAJ CYNK

„My 2020 Rewind” - wygodne podsumowanie roku w TIDAL

Henryk Tur

Rozrywka

Platforma TIDAL przygotowała zakładkę w aplikacji, gdzie każdy użytkownik znajdzie podsumowanie najczęściej słuchanych przez siebie utworów w 2020 roku. Na tym nie koniec - ma również wgląd w inne dane.

We wspomnianej zakładce znalazła się playlista „My 2020 Rewind”. Można tam znaleźć zarówno podsumowanie z całego mijającego roku, jak również bardziej szczegółowy podział, ukazujący, czego najchętniej słuchało się w poszczególnych miesiącach, a także statystyki ukazujące najczęściej słuchanych zespołów/wykonawców oraz albumów w Tidal. Kto chce, może podzielić się swoim podsumowaniem na platformach społecznościowych - Instagramie, Facebooku czy Snapchacie. W tym celu wystarczy kliknąć na ikonę „Udostępnij” oraz wybrać konkretną platformę społecznościową z podanych. Można także oznaczyć swój post hashtagiem #TIDAL2020Rewind, aby inni użytkownicy platformy mogli go łatwo odnaleźć.

Z kolei sam Tidal przygotował swoje zestawienia "Best of 2020". Jest to seria playlist, gdzie umieszczono wybrane utwory z takich gatunków jak hip-hop, R&B czy Latinx. Każdego tygodnia nowe kategorie playlist będą pojawiać się na stronie głównej aplikacji. Na koniec przypomnę, że cały katalog Tidal ma ponad 70 mln utworów, a subskrybenci HiFi mogą doświadczyć muzyki wysokie jakości dźwięki dzięki dostępnym wyłącznie w TIDAL technologiom Masters, Dolby Atmos czy i Sony 360 Reality Audio. W serwisie znajduje się również 250 tysięcy wysokiej jakości nagrań wideo.

Tidal logo

Zobacz: TIDAL na Black Friday i Cyber Monday: 4 miesiące muzyki bez limitu niemal za darmo

Zobacz: Tidal z większym katalogiem Master. Platforma oferuje miliony utworów w najwyższej jakości dźwięku

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News