PKO BP zapowiada przerwę w dostępie. Kiedy?

Klienci banku PKO BP będą mieli w tym tygodniu przerwę w działaniu niektórych usług. Na szczęście będzie ona bardzo krótka.

Damian Jaroszewski (NeR1o)
9
Udostępnij na fb
Udostępnij na X
PKO BP zapowiada przerwę w dostępie. Kiedy?

W tym tygodniu PKO BP planuje prace modernizacyjne, przez które klienci banku nie będą mieli dostępu do niektórych usług. Dobra informacja jest taka, że przerwa będzie bardzo krótka, a do tego w czasie nocnym.

Dalsza część tekstu pod wideo

PKO BP — przerwa techniczna

PKO BP poinformowało, że przerwa na prace modernizacyjne zaplanowana jest na 3 marca na godzinę 23:00. Bank przewiduje, że cały proces potrwa maksymalnie godzinę i do północy wszystkie usługi ponownie będą dostępne dla klientów.

W ciągu tej godziny, jak wynika z informacji PKO BP, nie będą działać: aplikacja IKO, płatności zbliżeniowe telefonem oraz kodem BLIK. Warto o tym pamiętać i nie planować żadnych tego typu zakupów w tym czasie.