DAJ CYNK

Messenger staje się kolorowy

Dodane przez: HTur

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 14644

Niebieski dymek, a na nim biały symbol? To oczywiście Messenger. Ale nie będzie już niebieski, a kolorowy, co demonstruje nowe możliwości personalizacji tego niezwykle popularnego komunikatora internetowego.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu Messengera, ostanie pół roku ekipa odpowiedzialna za jego działanie skupiała się na usprawnianiu działania wirtualnych pokojów, a także połączeniu z Instagramem (co będzie wkrótce dostępne na obszarze Ameryki Północnej). I jak deklaruje Stan Chudnovsky, szef Messengera, komunikator cały czas ewoluuje i na tym jeszcze nie koniec. Obecnie zostaje wprowadzona nowa ikonka, w raz z nią - kolejne opcje personalizacji wiadomości. I trzeba przyznać, że przypomina ona kolorystycznie nieco tę od Instagrama.

Zobacz: Facebook łączy Messengera z Instagramem

Jakież to opcje personalizacji? Przede wszystkim nowe tematy (motyw przewodni: miłość i tie-dye), a także możliwość tworzenia własnych reakcji na wiadomości. Pojawią się także naklejki selfie oraz wiadomości wygasające po upływie określonego czasu. Jak to wygląda - można zobaczyć na przykładowych zrzutach ekranu powyżej.  Te nowości już są zaimplementowane - ale nie są jeszcze dostępne dla użytkowników. Powinny zostać udostępnione w tym tygodniu, jednak jak na razie nie ma konkretnej daty.

Jeśli zatem korzystasz z Messengera, sprawdzaj co jakiś czas, czy jego ikonka uległa zmianie. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że masz dostęp do nowych możliwości.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu