DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje o wartości 115 zł

Dodane przez: Anna Rymsza (Xyrcon)

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 103343

Google Play: płatne aplikacje za darmo

Przygotowaliśmy dla naszych Czytelników kolejne wrześniowe zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które można pobrać zupełnie za darmo. Czas promocji jest oczywiście ograniczony. Przy każdej pozycji dodaliśmy datę końca przeceny, zaczerpniętą ze sklepu Google Play. Raz dodana do konta Google aplikacja będzie Twoja na zawsze!

Video Player – OPlayer

Video Player – OPlayer to zaawansowany odtwarzacz filmów, który obsługuje niemal wszystkie istniejące formaty filmów, także w rozdzielczości 4K i UHD. Aplikacja wykorzystuje przyspieszenie sprzętowe urządzeń mobilnych i jest w stanie wysyłać strumień na duży ekran przez Chromecast. Ponadto odtwarzacz ma wbudowane narzędzie do pobierania napisów i korekty jasności obrazu. Można też zablokować ekran na czas oglądania filmu.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 22 października).

Learn Brazilian Portuguese – MosaLingua

Mosa lingua w Google Play

MosaLingua to narzędzie do samodzielnej nauki brazylijskiego portugalskiego dla osób mówiących już po angielsku. Aplikacja została przygotowana przez lingwistów i poliglotów. Dzięki niej nauczysz się 600 starannie dobranych, najpotrzebniejszych słów. Aplikacja działa w myśl zasady, że 20% słów wystarczy Ci przez 80% czasu. Kurs powinien zająć 5 minut dziennie przez 2 miesiące.

Normalna cena aplikacji to 23,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 19 października).

Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 22
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 21

EZ Notes – Notepad notes, voice notes, todo notes

EZ Notes w Google Play

EZ Notes to wszechstronny notes, w którym możesz tworzyć notatki tekstowe z formatowaniem tekstu, nagrywać notatki głosowe oraz tworzyć listy zadań do zrobienia. Notatki są automatycznie zapisywane podczas tworzenia. Aplikacja dla Androida może współpracować z rysikiem S Pen, dołączanym do smartfonów Galaxy Note. Notatki można udostępniać przez funkcję EZ Export.

Normalna cena aplikacji to 5,09 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 18 października).

Manual Camera: DSLR Camera Professional

Manual Camera w Google Play

DSLR Camera HD Professional to aplikacja do robienia zdjęć i nagrywania filmów, wyposażona w narzędzia do manualnej kontroli aparatów w telefonie. Przy robieniu zdjęć można dopasować ekspozycję, czułość, ostrość i balans bieli ręcznie. Można też zapisywać zdjęcia w formacie RAW, kręcić filmy w zwolnionym tempie czy rejestrować sekwencję na potrzeby obrazu HDR. Jest tu też sporo funkcji ułatwiających robienie zdjęć jak wykrywanie twarzy oraz siatka pomocnicza. Finalnie możliwości aplikacji zależą oczywiście od możliwości samego telefonu.

Normalna cena aplikacji to 17,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 16 października).

Cavemen Chuck Adventure

Caveman Chuck to bohater klasycznej platformówki 2D, który musi przejść przez trudne krainy i pokonać przeciwników z epoki kamienia łupanego. Po co? Pterodaktyl porwał żonę Chucka. Jaskiniowiec w końcu zgłodniał i za nią zatęsknił. Gra mocno inspiruje się klasykami gatunku. Poziomy i rozgrywka kojarzą mi się z Super Mario Bros.

W pakiecie jest 30 dodatkowych żyć i 100 kości.

Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 17 października).

Phone Booster Pro – Force Stop, Speed Booster

Phone Booster Pro w Google Play

Phone Booster Pro to aplikacja pomagająca zoptymalizować system Android na każdym smartfonie. Z pomocą odpowiednich ustawień możesz sprawić, że telefon będzie działał szybciej albo będzie chłodniejszy, zwolnić pamięć operacyjną, przyspieszyć działanie gier albo przeciwnie – wydłużyć czas pracy telefonu bez ładowania przez wymuszenie, by wybrane aplikacje zostały wyłączone.

Normalna cena aplikacji to 53,99 zł. Za darmo można ją pobrać z Google Play (do 22 października).

Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część ​​20
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część ​​​​​​19
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 18
Zobacz: 5 aplikacji na Androida, które nie powinny ci umknąć w tym tygodniu – część 17

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu