DAJ CYNK

Netflix: Jaki film na weekend? 14-16 lutego 2020

Dodane przez: Isand

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 19047

Netflix

Film na weekend? Nowy serial? Netflix ma dla Was w tym tygodniu ekscytujące nowości. Zobaczcie co warto obejrzeć.

Dwa dni temu na Netfliksie oficjalnie pojawił się drugi sezon Narcos: Meksyk. To historia o powstaniu kartelu z Guadalajary i początku wojny narkotykowej, która trwa w Meksyku do dziś. Osiągnęła już ona takie rozmiary, że biorą w niej udział nawet czołgi. I to nie tylko po stronie rządowej... W serialu grają Diego Luna, Scoot McNairy i Teresa Ruiz.

W 2007 po nakręceniu Ocean's Thirteen twórcy trylogii Ocean planowali zakończyć serię. Osiem lat później ustalono jednak, że na świat wyjdzie spin-off z samymi kobietami. Od dzisiaj Ocean's Eight można obejrzeć na Netfliksie. Kradzieży biżuterii z muzeum w Nowym Jorku podejmą się bohaterki grane m.in  przez Sandrę Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

Jest też polski akcent. Fanom gry aktorskiej Borysa Szyca Netflix zaproponuje obejrzenie filmu Piłsudski. Rozpoczyna się on w momencie, kiedy przyszły naczelnik państwa ucieka ze szpitala psychiatrycznego. A resztę historii... chyba znamy. Film dostępny jest na platformie od dzisiaj.

Nie zabraknie też klasyki komedii. Na Netfliksie od wczoraj jest film Evan Wszechmogący z 2007 roku. Opowiada on o kongresmenie, któremu Bóg powierza misję zbudowania nowej Arki. Mimo początkowego sceptycyzmu Evan podejmuje się zadania. Występują tam Steve Carell, Morgan Freeman i Lauren Graham.

Oczywiście Netflix nie byłby sobą, gdyby nie zaprezentował też swoich własnych produkcji. Wczoraj zadebiutowała oficjalnie pierwsza część finałowego sezonu serialu Telefonistki. Kobiety w międzywojennym Madrycie uczą się pracy i tworzą nowe przyjaźnie. Obejrzeć można też Issi i Ossi, gdzie córka miliardera oraz spłukany bokser zawiązują dość specyficzny sojusz. Dwa dni temu na Netfliksie pojawił się również pierwszy sezon Miłość jest ślepa. Widzimy tam odpowiedź na jedno ważne pytanie - czy więź emocjonalna przebije atrakcyjność fizyczną? Single próbują znaleźć partnera i miłość bez spotkania twarzą w twarz.

Prosto z Japonii przybył do nas natomiast film Dragon Quest Your Story, gdzie Luca podąża śladami ojca, aby uwolnić swoją matkę. To fabuła piątej części gry Dragon Quest z 1992 roku, jednak animacja jest z 2018.  Na samym końcu wspomnimy o filmie Dzień Zagłady z 1998, gdzie Robert Duvall, Téa Leoni oraz Elijah Wood próbują zmienić trajektorię lotu asteroidy lecącej w kierunki naszej planety.

Zobacz Netflix Polska zapowiada nowości na luty 2020
Zobacz Netflix kupił polskie produkcje Showmaxa

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu