DAJ CYNK

CDA Cinema, czyli czwartkowe premiery kinowe w CDA Premium

Dodane przez: msnet

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 5208

CDA Cinema czwartek premiery kinowe CDA Premium

Serwis CDA wspólnie z Media4Fun przygotował CDA Cinema. W każdy czwartek o godzinie 18:00 na CDA Premium mają mieć polską premierę najnowsze produkcje kinowe.

CDA Cinema to rozszerzenie tradycyjnej usługi sVOD oferowanej przez CDA. W ramach CDA Cinema udostępniane mają być filmy, które dotąd nie były jeszcze pokazywane w Polsce. W każdy kolejny czwartek, o godzinie 18.00, będą prezentowane nowe tytuły.

Zobacz: CDA z rekordowymi przychodami i zyskami
Zobacz: W CDA Premium zobaczycie serial mockumentary „Selfie po polsku”. Niecenzuralny i seksistowski

CDA Cinema otworzył szwedzki thriller „Seryjny morderca” w reżyserii nominowanego do Oscara Mikaela Hafstroma. Film opowiada historię dziennikarskiego śledztwa demaskującego jeden z największych skandali sądowych w Szwecji, związanych z chorym psychicznie Thomasem Qucikiem, który przyznał się do popełnienia kilkudziesięciu makabrycznych zbrodni. Premiera odbyła się wczoraj, czyli 3 września 2020 roku.

CDA Cinema Seryjny morderca

– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych użytkowników staramy się dostarczać wiele ciekawych pozycji do oferty CDA Premium, jednak do tej pory kontent sVOD opierał się w dużej mierze na pozycjach znanych już z ekranów. Z uwagi na ograniczenia związane z pandemią chcemy zrekompensować to widzom i dać im możliwość oglądania najnowszych światowych produkcji bez konieczności wychodzenia z domu.

– mówi Jarosław Ćwiek, Prezes Zarządu CDA S.A.

– CDA Cinema to kino bez limitu i pandemicznych ograniczeń, to kino dla każdego i każdej porze. Wspólnie tworzymy nowy model biznesowy CVoD czyli Cinema Video on Demand.

– dodała Justyna Troszczyńska, Media4Fun

W najbliższych tygodniach premiery w CDA Cinema będą miały filmy z wielu gatunków.  Na widzów będzie czekać zarówno pokazane z rozmachem kino historyczne „Król Niewiernych”,  jak i doskonale przyjęty na festiwalach i porównywany przez widzów do żeńskiej odpowiedzi na Daredevil brytyjski thriller „(Nie)dobra kobieta”. Nie zabraknie również filmów dla całej rodziny, na przykład „Kochając Grace” – to romantyczna historia z Mattem Dillonem w jednej z głównych ról.

CDA Cinema Król niewiernych

Zobacz: Co obejrzeć w PLAY NOW – lista nowości na wrzesień. Sport, HBO GO i inne
Zobacz: Jesienna ramówka Telewizji Polsat w serwisie IPLA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: CDA

Przewiń w dół do następnego wpisu