DAJ CYNK

Lidl wyprzedaje tablety po 29 zł. Tłumaczymy

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl wyprzedaje tablety po 29 zł. Tłumaczymy

Lidl znowu udostępnia ciekawe promocje. Tym razem w ofercie znalazło się coś dla dzieci oraz przedmioty, które mogą zainteresować majsterkowiczów.

Lidl ponownie odpala ciekawe promocje. Tym razem ciekawie prezentuje się oferta na akumulatory kompatybilne z narzędziami PARKSIDE 20 V TEAM. To jednak nie wszystko, bo znajdzie się też coś dla dzieci. Chodzi tu mianowicie o tablet elektroniczny LCD do rysowania.

Lidl - coś dla dzieci i coś dla majsterkowiczów

Do sprzedaży trafiły dwa modele akumulatorów litowo-jonowe, które mogą zainteresować wszystkich posiadaczy elektroniki firmy PARKSIDE. Tańsza bateria to Smart 20 V, 4 Ah i można ją kupić już za 199 złotych. Droższy model jest też jednocześnie nieco bardziej pojemny. Tutaj zamiast 4 Ah mamy pojemność 8 Ah i za ten akumulator trzeba zapłacić 349 złotych.

Oba modele są wyposażone w trzystopniowy wskaźnik naładowania oraz ciekawą opcję odczytywania danych akumulatora i konfigurowania parametrów wydajnościowych poprzez połączenie Bluetooth i aplikację Lidl Home.  

Oprócz akumulatorów, w nowej ofercie Lidla znalazło się także coś dla dzieci. Chodzi tu o tablet elektroniczny LCD firmy SilverCrest o przekątnej 8,5 cala. Zestaw zabiera też baterie i rysik. Urządzenie służy do pisania i rysowania bez konieczności sięgania po papier. Po skończonej zabawie można wszystko zmazać jednym przyciskiem. Urządzenie dostępne jest w trzech wersjach kolorystycznych i kosztuje 29,99 złotych.

Będzie bardzo mało czasu na skorzystanie z promocji, gdyż będzie ona trwała od 18.08.2022 do 20.08.2022

Zobacz: Allegro z nowością. Teraz będzie za darmo
Zobacz: Piłeś? Zamiast hulajnogi weź taxi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń), Lidl

Źródło tekstu: Lidl oprac. własne

Przewiń w dół do następnego wpisu