DAJ CYNK

Lidl kusi majsterkowiczów. Przydatne narzędzia za grosze

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl kusi majsterkowiczów. Mnóstwo narzędzi za grosze

Lidl przygotował nową ofertę tymczasową. Wśród wielu produktów znalazło się miejsce dla elektroniki, która przypadnie do gustu szczególnie majsterkowiczom.

Lidl udostępnił nową gazetkę, w której możemy zobaczyć, co ciekawego pojawi się w przyszłości w sklepach sieci. Okazuje się, że tym razem będzie można dokupić sporo przydatnej elektroniki, w tym przenośną lodówkę elektryczną i zestawy kamer, lamp, a nawet sprzęt do mechaniki precyzyjnej.

Lidl zasypie klientów elektroniką

Już 1 czerwca Lidl wprowadzi do sprzedaży sporo ciekawej elektroniki. Pierwszym, co rzuca się w oczy, jest przenośna lodówka elektryczna o pojemności 30 litrów, która świetnie się nada do zmotoryzowanych wycieczek. Urządzenie zaopatrzone jest w przewód z możliwością podłączenia go z gniazdem 230 V lub zapalniczką samochodową. Lodówka będzie dostępna w cenie 249 złotych.

Na półkach sklepowych Lidla pojawi się również sporo sprzętu dla majsterkowiczów. W tym kamera inspekcyjna z 6 diodami LED o 10 poziomach jasności, dużym kolorowym wyświetlaczem i elastyczną szyjką w cenie 249 złotych. Oprócz tego w asortymencie pojawi się również akumulatorowa lampa robocza COB LED w cenie 49,99 złotych.

Bardziej zaawansowani majsterkowicze będą mogli zaopatrzyć się w cyfrową stację lutowniczą z wyświetlaczem kontrolnym i zestawem akcesoriów. W sprzedaży pojawi się również zestaw do mechaniki precyzyjnej z lupą LED, oferujący nawet pięciokrotne powiększenie. Stacja lutownicza dostępna będzie w cenie 99 złotych, z kolei zestaw do mechaniki precyzyjnej za 39,99 złotych.

Zobacz: Biedronka szaleje. Przydatna elektronika już za kilkudziesiąt złotych
Zobacz: YouTube oszaleje. Sony zapowiada aparat do vlogów z zoomem

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń), Lidl gazetka

Źródło tekstu: Lidl, oprac. własne