DAJ CYNK

Lidl idzie w gruby kaliber. Zaczyna się 4 marca

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl udostępnił gazetkę na marzec. Jak się okazuje, w ofercie znajdą się narzędzia, które niekoniecznie zmieszczą się na półkach sklepowych.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Lidl informuje o nowościach marki Parkside, zajmującej się tworzeniem sprzętu dla majsterkowiczów i fachowców. Najczęściej narzędzia tego producenta cyklicznie pojawiają się na półkach sklepowych w ramach tymczasowej oferty Lidla. Tym razem pojawi się kilka maszyn, których gabaryty umożliwiają wyłącznie sprzedaż internetową.

Lidl dodaje do oferty nowości marki Parkside

Już 4 marca startuje nowa oferta Lidla, w skład której wejdzie sporo ciekawych elektronarzędzi. Na miejscu będzie można kupić takie urządzenia jak Strug elektryczny 750 W za 149 złotych, bruzdownica 1500 W za 299 zł, pistolet do klejenia na gorąco w cenie 19,99 zł, różnego rodzaju narzędzia do kontroli napięcia, wyszukiwania satelity, czy tester gniazd za 29,99 zł każdy. W dość atrakcyjnej cenie 59,90 złotych pojawi się także miernik cyfrowy.

Oprócz tego pojawi się masa sprzętu, której nie znajdziemy na półkach sklepowych Lidla. Zamiast tego będziemy musieli udać się na stronę internetową. Mowa tu o betoniarce 220 W o pojemności 62 l, którą będziemy mogli kupić za 1199 złotych, czyli w cenie niższej o 150 zł. Oprócz tego asortyment obejmuje mieszadło do farb i zapraw 1600 W za 269 złotych oraz odkurzacz warsztatowy z funkcją smart auto za 1299 złotych.

Zobacz: Biedronka szaleje. Elektronika za ułamek ceny
Zobacz: Ta galaktyka nie powinna istnieć. Rewolucyjne odkrycie naukowców

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń), Lidl gazetka

Źródło tekstu: Lidl gazetka