DAJ CYNK

Lidl uwodzi majsterkowiczów. Wyprzedaż przydatnych narzędzi

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl uwodzi majsterkowiczów. Wyprzedaż przydatnych narzędzi

Lidl również dołącza do Black Friday i prezentuje naprawdę spore obniżki cen elektronarzędzi. Zarówno na półkach sklepowych, jak i online będzie można kupić sprzęt dla majsterkowiczów w promocyjnych cenach.

Lidl najwidoczniej wziął sobie do serca nauki Alfreda Hitchcocka, genialnego reżysera, który twierdził, że film powinien zacząć się od trzęsienia Ziemi, a następnie napięcie powinno nieprzerwanie rosnąć. Dlatego też już wcześniej sieć popularnych sklepów zapowiedziała promocję na swoje roboty kuchenne Monsieur Cuisine Smart i Connect. Teraz dokłada do tego obniżki cen na elektronarzędzia.

Lidl wyprzedaje elektronarzędzia

Już w sobotę 25 listopada na półki sklepowe Lidla trafi sprzęt w niższych cenach. Promocje nie ominą marki Parkside i ich narzędzi, które mogą się przydać w każdym domowym warsztacie. Szlifierka kątowa 750 W wraz z frezarką górnowrzecionową 1200 W będą dostępne w cenie niższej o 40%, czyli będą kosztować odpowiednio 59 i 149 złotych. Do tego szlifierkę uniwersalną 160 W będzie można dostać za 69 złotych (30% taniej).

Jednym z hitów nadchodzących promocji wydaje się być laser krzyżowy z regulowaną głowicą wychylną i dwoma trybami projekcji. W tym przypadku zaoszczędzimy nawet 50% i zapłacimy 69 złotych. Z kolei za 29 złotych (51% taniej) dostępna będzie lampa warsztatowa LED. Również 51% taniej będzie można kupić multimetry cęgowe lub trzepionowe za 39 złotych.

Promocje Lidla obejmą Wiertarkowkrętarkę akumulatorową 12 V i akumulatorowy zszywacz 4 V. W tym pierwszym przypadku możemy liczyć na akumulator w zestawie, 50% zniżki i cenę 174 złote. Z kolei zszywacz dostępny będzie za 59 złotych, czyli 40% taniej.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w gazetce Lidla.

Zobacz: Leroy Merlin szaleje. Elektronika znanej marki za ułamek ceny
Zobacz: Lidl pozamiatał. Rywal Thermomixa w rekordowej cenie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Jeppe Gustafsson / Shutterstock.com, Lidl Gazetka

Źródło tekstu: Lidl gazetka