DAJ CYNK

Lidl wyprzedaje akumulatory smart

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Taryfy, promocje, usługi

Lidl udostępnił nową gazetkę, w której możemy znaleźć sporo sprzętu, który zainteresuje majsterkowiczów. Promocja startuje na początku przyszłego miesiąca.

Lidl aktualizuje swoją ofertę i wchodzi w nowy miesiąc z kopyta. W asortymencie pojawi się sporo przydatnych narzędzi, a jedne z ciekawszych promocji obejmują ładowarki oraz akumulatory. Nie zabrakło urządzeń w wersji smart.

Lidl wyprzedaje akumulatory

Popularna sieć sklepów Lidl udostępniła swoją nową gazetkę, w której możemy znaleźć masę ciekawych promocji, które będą obowiązywać od 2 marca. W promocyjnych cenach będzie można kupić sporo sprzętu warsztatowego, w tym zestawy akumulatorów oraz ładowarek z serii Parkside Performance. Akumulator smart 20 V, 8 Ah można dorwać 20 złotych taniej. Zapłacimy za niego zatem 279 złotych. Podobna promocja obejmuje również jego tańszego kolegę, czyli akumulator smart 20 V, 4 Ah. W tym przypadku również obowiązuje zniżka w wysokości 20 zł, a ostateczna cena wynosi 179 złotych. 

Akumulatorowe narzędzia są wygodne, gdyż nie ogranicza nas kabel, jednak trzeba je ładować. Ładowarka 20 V obsługująca wcześniej wymienione akumulatory również znajdzie się na przecenie, a zniżka ponownie wyniesie 20 zł. Moc znamionowa ładowarki to 120 W, a czas ładowania baterii 20 V, 4 Ah to około 60 minut. Urządzenie będzie kosztować 59,90 złotych.

Warto wspomnieć, że urządzenia z serii Parkside Performance można połączyć przez Bluetooth z aplikacji i za jej pośrednictwem sterować ustawieniami. Jednocześnie wystartuje promocja na narzędzia kompatybilne z akumulatorami Parkside Performance. Więcej o tym można przeczytać tutaj.

Zobacz: Zdradliwe śrubki. Ciężko je namierzyć, a potrafią ostro namieszać
Zobacz: Znana sieć zamyka sklepy z elektroniką. Mamy listę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Lech Okoń), Lidl gazetka

Źródło tekstu: Lidl gazetka