DAJ CYNK

InPost Fresh – zakupy w aplikacji zrobisz już w całej Polsce

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

InPost Fresh z paczkomatu

InPost wystartował z usługą dostaw Fresh ponad rok temu – na początek tylko w w Warszawie. Dziś firma ogłasza jej dostępność w całej Polsce, dodała też do listy nowe sklepy.

Dzięki InPost Fresh klienci mogą robić zakupy za pomocą aplikacji na smartfon, wybierając z ponad 30 tysięcy produktów. Od teraz usługa jest dostępna w całej Polsce – tak przynajmniej deklaruje InPost. Użytkownicy aplikacji będą mieli możliwość wybrania jednej z trzech form odbioru swoich zakupów: Paczkomat InPost, Kurier InPost lub odbiór osobisty.

Obecnie za pomocą aplikacji InPost Fresh można zamawiać produkty z kategorii: artykuły spożywcze, artykuły dla dzieci, zwierząt, chemia domowa i kosmetyki. 

Co ważne, lista dostępnych na początku sklepów Carrefour (Warszawa, Kraków, Katowice, Sosnowiec, Mysłowice, Czeladź) i Makro (Warszawa, Łódź) została rozbudowana o ofertę sklepów lokalnych. Ich asortyment znajduje się w specjalnej zakładce: „Zakupy w Twoim mieście”. Aplikacja podpowiada i rekomenduje wyszukiwany produkt, zaczynając od najniższej ceny, co pozwala w wygodny sposób porównać ceny produktów w najbliższej okolicy. Oferowane są różne także rabaty i okazje.

Dostawa zamówionych produktów z konkretnego sklepu odbywa się poprzez kuriera na dowolny, wskazany przez użytkownika adres. Jest też opcja dostawy przez Paczkomat – w szczególności produktów z kategorii takich jak chemia, kosmetyki i wybrane produkty spożywcze. Dla kupujących w aplikacji InPost Fresh, przy zakupach o wartości powyżej 40 zł, dostawa realizowana jest za darmo. Dla wybranych produktów sprzedawcy udostępniają także możliwość odbioru osobistego produktów.

Aplikację InPost Fresh można pobrać za darmo w Google Play oraz App Store.

Zobacz: InPost w końcu z funkcją, na którą wszyscy czekali
Zobacz: InPost wprowadza nowe maszyny. Jedno od razu rzuca się w oczy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: InPost

Źródło tekstu: InPost

Przewiń w dół do następnego wpisu