DAJ CYNK

Przez przypadek połknęła słuchawki AirPods. Nagrała dźwięki żołądka

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Przez przypadek połknęła słuchawki AirPods. Nagrała dźwięki żołądka

Użytkowniczka TikToka pomyliła Apple AirPods z lekarstwem. Połknięte słuchawki nagrały dźwięki z wnętrza jej żołądka.

Na TikToku można natrafić na wiele dziwnych filmów. Jeden z ciekawszych w ostatnich dniach nagrała pewna użytkowniczka, która pomyliła Apple AirPods z tabletkami. Tak, dobrze myślicie, jedna ze słuchawek wylądowała prosto w jej żołądku.

TikTokerka połknęła słuchawki Apple AirPods

Iamcarliiib, bo tak właśnie brzmi jej pseudonim na TikToku, dokładnie opisała swoją sytuację. W pewnym momencie nagrywała filmik. W jednej ręce trzymała Apple AirPods, a w drugiej tabletkę przeciwbólową. Po chwili złapała za butelkę z wodą i połknęła coś, co miało być Ibuprofenem. Jednak szybko uświadomiła sobie, że do jej żołądka trafiła zawartość nie tej ręki. Zamiast tabletki połknęła słuchawkę.

@iamcarliiib

For ✨educational✨ purposes heres what happened when I mixed up my #airpod and an ibuprofen. Here to share awareness #LevisMusicProject #fyp

♬ Oh No - Kreepa

TikTokerka próbowała zwymiotować słuchawkę, ale jej się to nie udało. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. Urządzenie zostało w naturalny sposób usunięte z jej organizmu. Rentgen potwierdził, że AirPods nie znajduje się już w jej żołądku. Co ciekawe, w trakcie całego zdarzenia prowadziła rozmowę telefoniczną, więc jej rozmówca słyszał dźwięki z wnętrza jej żołądka.

Zobacz: Teufel Real Blue TWS — nowe słuchawki bezprzewodowe z ANC
Zobacz: Teufel Cinebar 11 - popularny soundbar teraz z dźwiękiem przestrzennym

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Apple

Źródło tekstu: wccftech

Przewiń w dół do następnego wpisu