DAJ CYNK

Tanio już było. Thermomix zdrożeje i to grubo

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Sprzęt

Tanio już było. Thermomix zdrożeje i to grubo

Thermomix TM6, czyli jeden z najpopularniejszych inteligentnych robotów kuchennych dostępnych na naszym rynku już wkrótce zdrożeje. W przyszłym roku klienci zapłacą więcej za ten sam produkt.

W ciągu ostatnich lat na znaczeniu zyskały inteligentne roboty kuchenne. Najpierw ścieżkę przetarł Thermomix TM5, a później rynek zdominował jego następca, czyli model TM6. Urządzenia od początku nie były tanie i nie trzeba było czekać długo, aż pojawią się naśladowcy i tańsze alternatywy. Jednak wkrótce popularny Thermomix będzie kosztował jeszcze więcej.

Thermomix drożeje. Niższa cena tylko do końca roku

Z pozyskanych przez nas informacji wynika, że aktualna cena Thermomiksa TM6 utrzyma się wyłącznie do końca tego roku. Od stycznia popularny robot kuchenny będzie droższy o 460 złotych. Niestety, wzrost kwoty nie jest spowodowany żadnym nowym dodatkiem. Warto przypomnieć, że aktualna cena urządzenia wynosi 5995 złotych.

Thermomix cieszy się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. W samym 2022 roku na naszym rynku sprzedało się ponad 246 tysięcy egzemplarzy urządzenia, co daje ponad 20 tysięcy kupowanych modeli w miesiącu i około 676 każdego dnia. Jak wzrost cen wpłynie na sprzedaż w przyszłym roku?

Zobacz: Hebe szaleje. Przydatny sprzęt za ułamek ceny
Zobacz: Hisense C1: ten kompaktowy projektor wyświetli obraz 300 cali. Jest już w Polsce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis (Anna Rymsza)

Źródło tekstu: Własne