Sprzęt Samsunga wypożyczysz w Plenti
Produkty firmy Samsung można nie tylko kupić, ale część z nich również wypożyczyć. Taka opcja przyda się, gdy chcesz zorganizować domówkę lub chcesz sprawdzić, jak koreański robot sprzątający sprawdzi się w Twoim mieszkaniu.

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej Plenti użytkownicy otrzymują dostęp do tysięcy urządzeń elektronicznych, w tym nowości rynkowych, z opcją czasowego wypożyczenia. Wybrany sprzęt dociera wprost pod drzwi naszego mieszkania czy biura, nawet w ciągu kilkudziesięciu minut od złożenia zamówienia. Oferta Plenti powiększyło się o właśnie o produkty Samsunga. Są to między innymi oczyszczacz powietrza Cube AX47, robot sprzątający Jet Bot+, odkurzacz Jet 90 Complete, a także soundbar Q-Seria HW-Q700A oraz głośnik Power Audio MX-T50.
Dzięki Plenti użytkownicy zyskują możliwość przetestowania produktów jeszcze przed ich zakupem. Aplikacja oferuje dwa modele współpracy:



- Flexi to wynajem na krótki okres, na przykład kilka dni,
- subskrypcja wiąże się z wynajmem na miesiące (1+,3+,6+,12+).
Z 3-miesięcznej subskrypcji skorzystamy wtedy, gdy na przykład zechcemy wynająć oczyszczacz powietrza jedynie na sezon alergiczny. Flexi sprawdzi się doskonale w razie niespodziewanego zapotrzebowania na głośnik Power Audio, który rozkręci naszą imprezę. Opcja czasowego wynajmu stwarza także świetną okazję do tego, aby porównać ze sobą urządzenia dostępne na rynku – jakość dźwięku w przypadku soundbarów lub efektywność sprzątania w przypadku odkurzaczy o różnej mocy lub funkcjach.
Plenti sprawia, że użytkownicy nie muszą polegać jedynie na opisie producenta, opinii sprzedawcy w sklepie, czy rekomendacji znajomego. Wynajem okresowy oznacza, że mogą oni wybrane produkty przetestować w domowym zaciszu, aby podjąć naprawdę przemyślane decyzje.