DAJ CYNK

Razer pozwoli Ci łatwo zmodyfikować konsole Xbox X/S i PlayStation 5

Przemysław Banasiak

Sprzęt

Razer pozwoli Ci łatwo zmodyfikować konsole Xbox X/S i PlayStation 5

Znudził Ci się wygląd Twojego laptopa lub konsoli? Chcesz zabezpieczyć swój sprzęt przed rysami i otarciami? Z pomocą przychodzi nowy produkt - Razer Skins.

 

Razer, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie producentów sprzętu i akcesoriów dla graczy, poinformował dzisiaj o rozszerzeniu swojego portfolio. Tym razem jednak chodzi o dość nietuzinkowe rozwiązanie. Mowa o Razer Skins, czyli specjalnych naklejkach na laptopy, konsole i inne akcesoria.

Ceny Razer Skins zaczynają się od około 85 złotych

Razer Skins wykonano z wysokiej jakości materiałów winylowych firmy 3M. Dzięki temu nie tylko pozwalają one odmienić wygląd naszego sprzętu, ale również chronią go przed otarciami i zadrapaniami. Naklejki są łatwe w aplikacji, nie wymagają dodatkowych narzędzi i prosto się je zdejmuje bez zostawiania śladów na obudowie.

Jak na razie Razer Skins dostępne są dla laptopów Razer Blade i Apple MacBook; konsol Sony PlayStation 5, Microsoft Xbox Series X/S i Valve Steam Deck oraz mobilnych Razer Kishi i Edge. Prócz tego producent obiecuje wkrótce rozszerzyć ofertę jeszcze o rozwiązania dla Nintendo Switch. Ceny prezentują się następująco:

  • Razer Skins dla laptopów - od 25 dolarów, czyli około 99 złotych;
  • Razer Skins dla konsol - od 35 dolarów, czyli około 145 złotych;
  • Razer Skins dla urządzeń mobilnych - od 20 dolarów, czyli około 85 złotych;

Razer pozwoli Ci łatwo zmodyfikować konsole Xbox X/S i PlayStation 5

Oczywiście konkretne ceny zależą od wybranego wariantu (np. tylko pokrywa laptopa lub cała obudowa). Wygląda jednak na to, że wszystkie dostępne wzory kosztują tyle samo. Razer Skins dostępne są już w sprzedaży USA i Kanadzie. Do Europy i Azji wkroczą w późniejszym terminie.

Zobacz: To pierwsze takie pamięci RAM dla AMD Ryzen 7000
Zobacz: NVIDIA chwali się wydajnością karty GeForce RTX 4060 w grach

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Razer

Źródło tekstu: Razer, oprac. własne