DAJ CYNK

Razer pokazał nowe fotele, także dla tych większych i cięższych graczy

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Razer pokazał nowe fotele, także dla tych większych i cięższych graczy

Razer zaprezentował nowe fotele dla graczy z serii Iskur, które pokryte są tkaniną. Wśród dostępnych modeli znajduje się wariant XL, dedykowany trochę większym i cięższym graczom.

Razer zaprezentował nowe modele foteli dla graczy, które należą do serii Iskur. Największa różnica w porównaniu z wcześniejszymi wersjami polega na rezygnacji z materiału przypominającego skórę na rzecz miękkiej i odpornej tkaniny. Producent zapewnia, że materiał jest przyjemny w dotyku, wytrzymały i jednocześnie odporny na wodę, olej oraz brud.

Razer Iskur Fabric - nowe fotele dla graczy

Razer Iskur Fabric, bo tak brzmi pełna nazwa nowego fotela dla graczy, wyposażony jest w znany już z wcześniejszych wersji system podparcia odcinka lędźwiowego. Warto też wspomnieć o dostępności modelu XL, który przeznaczony jest dla trochę większych, ale też cięższych graczy. Fotel w tym wydaniu jest o około 15 procent większy, dzięki czemu będzie idealny dla osób o wzroście do 208 cm oraz wadze nawet 180 kg.

Nowe fotele Razer Iskur Fabric są już dostępne w internetowym sklepie Razer oraz w stacjonarnych sklepach RazerStore. Nowy Razer Iskur Fabric jest do kupienia w cenie 549,99 euro, a wersja XL w cenie 649,99 euro.

Zobacz: aptX Lossless - słuchawki Bluetooth zyskają bezstratną jakość audio
Zobacz: Wygląda jak zwykły rower z supermarketu, ale to JEEP. I do tego elektryczny!

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Razer

Źródło tekstu: Razer

Przewiń w dół do następnego wpisu