DAJ CYNK

Razer Huntsman V2 Analog - klawiatura z optycznymi przełącznikami i regulacją stopnia aktywacji

Dodane przez: Damian Jaroszewski (NeR1o)

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2716

Razer Huntsman V2 Analog - opinie, specyfikacja, cena

Razer zaprezentował nową klawiaturę dla graczy o nazwie Huntsman V2 Analog. Urządzenie wyróżnia się między innymi analogowymi przełącznikami optycznymi, które mają regulowany punkt aktywacji.

Razer Huntsman V2 Analog to nowa klawiatura dla najbardziej wymagających graczy, a tak przynajmniej zapewnia producent. Na tle konkurencji wyróżniają ją przede wszystkim autorskie, analogowe przełączniki optyczne, w których wykorzystywana jest prędkość światła. Przełączniki śledzą przechodzącą przez nie ilość światła i w ten sposób pozwalają klawiaturze mierzyć, jak głęboko wciśnięty jest dany klawisz. Dzięki temu nie potrzebują aż tylu elementów mechanicznych i ruchomych, co z kolei ma przełożenie na trwałość aż 100 mln aktywacji.

Zobacz: Razer zbudował Hub z Thunderbolt 4, mnóstwem portów i Chroma RGB

Jednak nie to jest najważniejsze. Razer podkreśla przede wszystkim trzy rozwiązania, możliwe dzięki analogowym przełącznikom optycznym:

  • Analog Input - funkcja ta emuluje sterowanie dżojstikiem i to w pełnych 360 stopniach, a nie tylko w 8 kierunkach, jak w przypadku zwykłego sterowania klawiszami WASD.
  • Regulowany punkt aktywacji - użytkownik klawiatury może dostosować punkt aktywacji klawisza w zakresie od 1,5 do 3,6 mm.
  • Dwustopniowa aktywacja - klawiatura pozwala na ustawienie dwóch różnych funkcji w zależności od stopnia aktywacji klawisza, co daje spore możliwości konfiguracji, w zależności od gry.

Razer Huntsman V2 Analog - opinie, specyfikacja, cena

Oprócz tego klawiatura wyposażona jest w podświetlenie Chroma RGB, wielofunkcyjne pokrętło cyfrowe z czterema klawiszami multimediami, programowalne klawisze z obsługą makr, pokrytą skórą pluszową podpórkę pod nadgarstek, mocowaną na magnes, a także N-Key Rollover i Anti-Ghosting. Dodatkowo płyta górna klawiatury jest wykonana z aluminium.

Razer Huntsman V2 Analog od 4 lutego jest dostępna w oficjalnym sklepie Razera. Z kolei 9 lutego zadebiutuje u autoryzowanych sprzedawców. Sugerowana cena detaliczna to 269,99 euro, co daje kwotę ponad 1200 zł według aktualnego kursu europejskiej waluty (4,47 zł).

Zobacz: Orange Funbox 6 – modem światłowodowy z Wi-Fi 6, który zmienił moją sieć domową
Zobacz: TP-Link RE550 - nowy wzmacniacz sieci Wi-Fi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Razer

Przewiń w dół do następnego wpisu