DAJ CYNK

PocketBook Touch Lux 5: szybszy procesor, lepsze podświetlenie i aplikacja Legimi

Xyrcon

Sprzęt

PocketBook Touch Lux 5

Do Polski dotarła piąta wersja najpopularniejszego czytnika e-booków marki PocketBook. PocketBook Touch Lux 5 wprowadza do serii dwurdzeniowy procesor, podświetlenie SMARTlight i od razu można na niej korzystać z aplikacji Legimi i czytać w abonamencie.

Piąty PocketBook Touch Lux powstał wedle zasady, że lepsze jest wrogiem dobrego. Zmiany są niewielkie i nie będą szokować użytkownika przyzwyczajonego do PocketBooków, choć komfort czytania na pewno podniosą.

Staramy się proponować drobne usprawnienia, a jednocześnie nie modyfikujemy znacząco tego modelu. Sprawdza się, jest ceniony, a zatem zachowujemy tę jakość

– mówi Maksym Zhelezniak odpowiedzialny za rozwój działalności firmy PocketBook w Polsce oraz całej Europie Środkowej i Wschodniej.

Zobacz: PocketBook Color z kolorowym ekranem już dostępny, a wraz z nim kolorowe e-booki
Zobacz: PocketBook InkPad X – „tylko” czytnik, a ile emocji!

Co nowego w PocketBook Touch Lux 5?

PocketBook Touch Lux 5 został „doposażony” w funkcje, które docenili użytkownicy innych modeli. Najciekawszą nowością jest oświetlenie typu SMARTlight, które pozwala dobrać temperaturę światła. To bardzo praktyczne, jeśli lubisz czytać przed snem i chcesz uniknąć kłopotów z zasypianiem.

Kolejną nowością jest dwurdzeniowy procesor, który zapewni więcej mocy przy obsłudze aplikacji. Bez zmian względem wersji 4 pozostaje pamięć wewnętrzna, akumulator i możliwości oprogramowania – wciąż można czytać książki zapisane w 19 formatach plików tekstowych i korzystać z kilku dodatkowych aplikacji. Zainstalowane na urządzeniu oprogramowanie w wersji 6.0 ma w pakiecie aplikację Legimi, co ucieszy czytających w abonamencie.
 
Czytniki PocketBook produkowane są z reguły w kilku kolorach, tak jest też w przypadku modelu Touch Lux 5. Będzie dostępny atramentowo-czarnej i rubinowej obudowie. Sugerowana cena to 529 zł.

Zobacz: Na czym czytać e-booki? Polecane czytniki nie tylko na czas #ZostańWDomu
Zobacz: Koronawirus w Polsce: Polecamy co czytać, gdy trzeba zostać w domu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: PocketBook

Źródło tekstu: PocketBook

Przewiń w dół do następnego wpisu