DAJ CYNK

PlayStation 5 będzie sto razy szybsze niż PlayStation 4

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3731

PlayStation 5 DualSense

PlayStation to jeden ze sztandarowych produktów Sony, teraz jednak Japończycy uznali, że trzeba wprowadzić na całkowicie nowy poziom. W jaki sposób? Okazuje się, że PlayStation 5 będzie zaledwie 100 razy szybszy niż PlayStation 4.

Raczej nikt nie byłby zaskoczony wiadomością, ze PlayStation 5 będzie szybszy niż jego poprzednik. Bycie stukrotnie szybszym jednak jest czym naprawdę godnym odnotowania. W jaki jednak sposób miałoby się to stać? Kenichiro Yoshida tłumaczy, że to wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu zaprojektowanego specjalnie z myślą o PlayStation 5 dysku SSD.

Jego możliwości widział chociażby Tim Sweeney, który jest dyrektorem generalnym Epic. Stwierdził on, że konsola będzie na poziomie gamingowych komputerów. Nowa odsłona PlayStation pozwoli tez twórcom na projektowanie zupełnie nowych światów, których poprzedniczka nie dałaby rady udźwignąć. PlayStation 5 zadebiutuje najprawdopodobniej na początku czerwca i wtedy będziemy mogli na własne oczy przekonać się czy te wszystkie zapewnienia są prawdziwe. A wtedy z tym większą uwagą przyjdzie nam czekać na ruch Microsoftu.

Zobacz Sony sprzedał ponad 110 milionów PlayStation 4
Zobacz Brzydki i... intrygujący. Oto DualSense dla PlayStation 5

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: ladbible

Przewiń w dół do następnego wpisu