DAJ CYNK

NAVITEL MSR550 NV - wideorejestrator tani, ale z NightVision

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10025

Navitel prezentuje kolejny wideorejestrator w swojej ofercie. MSR550 NV to model tani, nagrywający w Full HD oraz wyposażony w sensor NightVision.

NAVITEL MSR550 NV to następca kamery MSR500. Ten wideorejestrator samochodowy oferuje kąt widzenia 140° oraz zaawansowany sensor NightVision. Całość zamknięta w kompaktowej obudowie, z 2-calowym ekranem TFT o rozdzielczości 320x240 pikseli. Zdarzenia na drodze rejestruje jako pliki wideo w formacie .mov, w jakości Full HD i 30 klatkach na sekundę. Dodatkowymi funkcjami są G-Sensor, tryb parkingowy i Auto-Start. G-Sensor automatycznie aktywuje się w przypadku zderzenia lub nagłego manewru. Wówczas materiał nagrany podczas wypadku jest zabezpieczany. Funkcja trybu parkingowego zapewnia samoczynne uruchomienie się kamery i rejestrację filmu, w przypadku wstrząsu.

 

Zobacz też: Navitel świętuje. Sprzedał już 1,5 mln urządzeń

Sensor optyczny z NightVision GC2063 ma za zadanie zapewniać wysoką jakość nagrań przy słabych warunkach oświetleniowych. Wideorejestrator mocowany jest w samochodzie za pomocą przyssawki. W zestawie, oprócz kamery, znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet, z mapą 47 krajów Europy.

NAVITEL MSR550 NV dostępny jest w sieci sklepów Media Markt i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 139 złotych.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu