DAJ CYNK

Lidl pozamiatał. Thermomix może się schować

Marian Szutiak

Sprzęt

Lidl pozamiatał. Thermomix może się schować

W najbliższą sobotę, 25 marca 2023 roku, warto pójść do Lidla. Możesz tam kupić urządzenie Monsieur Cuisine Smart (tzw. Lidlomix) w cenie niższej o kilka stówek.

Wielofunkcyjne roboty kuchenne smart są coraz popularniejsze. W czasie wszędobylskiej pracy zdalnej (i nie tylko) można przy pomocy takiego urządzenia szybko i łatwo ugotować pyszny obiad czy inny posiłek. W tej kategorii prym stara się wieść Thermomix. Produkt firma Vorvex ma jednak coraz więcej konkurentów, którzy kosztują mniej, a niekoniecznie są gorsze. Wśród nich jest tak zwany "Lidlomix", czyli dostępne w sklepach sieci Lidl urządzenie Monsieur Cuisine Smart.

Zobacz: Thermomix pozamiatany? Testujemy Lidlomix Monsieur Cuisine Smart

Lidlomix taniej o 300 zł

Już w najbliższą sobotę, 25 marca 2023 roku, warto się udać do stacjonarnego Lidla, a także zainstalować na telefonie aplikację Lidl Plus (jeśli jej jeszcze nie mamy). W tym dniu będzie obowiązywać promocja, dzięki której lidlowego konkurenta Thermomixa będzie można kupić za 2199 zł, czyli o 300 zł mniej.

Aby skorzystać z promocji, należy aktywować kupon rabatowy w aplikacji Lidl Plus. Ten będzie ważny w sobotę (25 marca) w godzinach od 6:00 do 23:00. Rabat obowiązuje na maksymalnie 3 sztuki kuchennego robota Monsieur Cuisine Smart.

Lidl Plus kupon Lidlomix Screen

Liczba urządzeń w promocji w poszczególnych sklepach zapewne będzie ograniczona, więc jeśli zamierzacie skorzystać z okazji, to lepiej się pospieszyć.

Zobacz: Biedronka pozamiatała. Thermomix i Lidlomix mogą czuć się zagrożone
Zobacz: Bimber z Thermomixa? Proszę bardzo, wystarczy ten gadżet

Zobacz: TeleMIX (odc. 7) – skrót najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Anna Rymsza / Telepolis.pl

Źródło tekstu: Lidl

Przewiń w dół do następnego wpisu