DAJ CYNK

Masz za mało portów w komputerze lub tablecie? Pomoże uniwersalna stacja dokująca USB-C 12w1 firmy Hama

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3702

Hama uniwersalna stacja dokująca - kobieta przy biurku

Najnowsza uniwersalna stacja dokująca firmy Hama daje możliwość podłączenia nawet 12 urządzeń z różnymi złączami jednocześnie, w tym dwóch ekranów, na których w tym samym czasie można wyświetlać różną zawartość, a także głośnika, który zapewni odbiór dźwięku na odpowiednio wysokim poziomie.

Rozwiązanie dla wymagających

Hub 12w1 firmy Hama został wyposażony w 6 portów USB-A, a także w DisplayPort, HDMI, LAN, czytniki kart SD i microSD oraz złącze Jack 3,5 mm. Taki zestaw umożliwia podłączenie nawet 12 urządzeń z różnymi złączami jednocześnie.

Hama uniwersalna stacja dokująca porty

Hama uniwersalna stacja dokująca porty

Dzięki DP i HDMI stacja dokująca obsługuje wielostrumieniową transmisję MST do jednoczesnego korzystania z dwóch ekranów o różnej zawartości. Za pomocą portu LAN możemy się natomiast podpiąć do sieci - nie każdy współczesny laptop pozwala się podpiąć do Internetu za pomocą kabla ethernetowego. Hub został wyposażony także w czytniki kart SD i microSD, które obsługują takie formaty, jak SD/SDHC/SDXC i microSD/microSDHC/microSDXC. Jack 3,5 mm współpracuje z wysokiej jakości przetwornikiem cyfrowo-analogowym, który ma zapewnić doskonały odbiór dźwięku – można do niego podłączyć zarówno głośnik lub zestaw słuchawkowy.

Zobacz: Hama: ładowarka samochodowa z Quick Charge 3.0
Zobacz: Hama wprowadza aluminiową ładowarkę indukcyjną FC5 ALU 5W

Hama uniwersalna stacja dokująca - zestaw urządzeń

Szybkość idzie w parze z jakością

Najnowsza stacja dokująca od Hamy zapewnia transmisję danych z szybkością do 5 Gbit/s oraz transmisję danych przez port Ethernet do 1 Gb/s. Adapter USB-C gwarantuje obraz o wysokiej rozdzielczości i jakości UltraHD, 3840 x 2160 pikseli. Aby skorzystać z portu USB-C (PD), podpięte urządzenie musi obsługiwać technologię Power Delivery (PD) lub Thunderbolt 3, natomiast z portu DP i HDMI - tryb alternatywny DisplayPort lub wspomnianą technologię Thunderbolt 3. Hub może pełnić dodatkowo funkcję podstawki na smartfon lub tablet oraz podstawy pod laptopa, dlatego powinien się doskonale sprawdzić zarówno podczas pracy przy biurku, jak i w podróży. Jego obudowa została wykonana z wysokiej jakości metalu, co gwarantuje wytrzymałość, a także przekłada się na elegancki wygląd.

Hama uniwersalna stacja dokująca stojak na tablet

Uniwersalna stacja dokująca od Hamy sprawia, że wszystkie złącza ma się zawsze pod ręką, co niweluje konieczność podłączania dodatkowych rozgałęziaczy. Dzięki temu jest to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Sugerowana cena detaliczna wynosi 499 zł.

Zobacz: Hama USB-C - test szybkiej ładowarki samochodowej
Zobacz: Polecane powerbanki - test 15 modeli

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Hama

Przewiń w dół do następnego wpisu