DAJ CYNK

Biedronka powraca z hitem. Już od 25 maja

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Biedronka powraca z hitem. Już od 25 maja

O dzisiaj (25 maja) w sklepach sieci Biedronka dostępny jest boombox marki MOEVI w promocyjnej cenie.

Od dzisiaj (25 maja) w sklepach sieci Biedronka dostępny jest ciekawy sprzęt, który powinien zainteresować miłośników słuchania muzyki w plenerze, np. w trakcie wakacyjnych wyjazdów ze znajomymi lub rodziną. Chodzi o boombox marki MOEVI.

Boombox w Biedronce w promocyjnej cenie

Boombox marki MOEVI dostępny będzie w promocyjnej cenie 199 zł. Urządzenie oferuje moc do 60 W oraz membranę z podświetleniem RGB LED. Dzięki modułowi Bluuetooth może bezprzewodowo łączyć się z telefon lub innym sprzętem na dystansie do 10 metrów.

Biedronka Boombox MOEVI

W razie potrzeby źródło muzyki można też podłączyć za pomocą złącza AUX (mini-jack 3,5 mm) lub USB. Boombox obsługuje pliki w formacie MP3, WMA, WAV, APE oraz FLAC.

Boombox zasilany jest przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 3600 mAh (7,4 V / 26,64 Wh). O jego stanie informują specjalne diody. Każda kolejna to dodatkowe 0-25 proc. naładowania. Akumulator ładuje się za pomocą dołączonego do zestawu przewodu USB-C. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu na rączce z 6 przyciskami. 

Głośnikiem można aktywować inteligentnego asystenta osobistego. To funkcja, w którą wyposażone bywają smartfony, tablety oraz niektóre urządzenia typu smart. Inteligentny asystent osobisty sterowany jest przy pomocy komend głosowych może m.in. dostarczyć użytkownikowi informacji nt. pogody, odtwarzać muzykę bądź filmy, ustawić alarm budzika lub przeszukiwać Internet. W celu jego aktywacji należy wcisnąć i przytrzymać przez kilka sekund przycisk PLAY. Należy się jednak wcześniej upewnić, że głośnik jest połączony z odpowiednim urządzeniem wyposażonym w tę funkcję.

- informuje marka MOEVI.

Biedronka Boombox MOEVI

Boombox ma też funkcję TWS, dzięki której można go połączyć z drugim modelem i tym samym stworzyć system składający się w dwóch urządzeń. Sprzęt sprzedawany jest w cenie 199 zł. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. 

Zobacz: Biedronka kusi fanów taniej elektroniki. Do wyrwania m.in. aparat
Zobacz: Biedronka szaleje. Przydatna elektronika już za kilkadziesiąt złotych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne, MOEVI

Przewiń w dół do następnego wpisu