DAJ CYNK

Adidas stworzył własne słuchawki nauszne. Jednym zachwycają

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Adidas stworzył własne słuchawki nauszne. Jednym zachwycają

Adidas to firma, którą wszyscy kojarzymy przede wszystkim z ciuchami i sprzętem sportowym. Tym razem niemiecka marka zaprezentowała słuchawki nauszne, które pod pewnym względem mocno się wyróżniają.

Adidas RPT-02 SOL to pierwsze słuchawki w ofercie niemieckiej marki sportowej. Nie wiemy, czy to jednorazowa próba, czy może zapowiedź mocniejszego wejścia w rynek elektroniki, ale trzeba przyznać, że produkt mocno się wyróżnia.

Adidas stworzył słuchawki nauszne

Słuchawki nauszne Adidas RPT-02 SOL wyróżniają się przede wszystkim obecnością paneli słonecznych Exeger Powerfoyle, które zostały umieszczone na pałąku. Producent przekonuje, że są one w stanie czerpać energię zarówno z naturalnego, jak i sztucznych źródeł światła. Dzięki temu czas pracy z dala od ładowarki wynosi aż 80 godzin (maksymalnie). Taka wartość robi wrażenie.

Adidas RPT-02 SOL słuchawki nauszne

Poza tym słuchawki charakteryzują się certyfikatem IPX4, co oznacza ochronę przed spryskiwaniem i zachlapaniem wodą z różnych kierunków. Tym samym można z nich korzystać w lekkim deszczu, ale już ulewa może okazać się problematyczna. W 87 procentach zbudowane są z materiałów pochodzących z recyklingu.

Słuchawki nauszne Adidas RPT-02 SOL trafią do sprzedaży w przyszłym tygodniu. Nic nie wiemy o polskiej premierze. Natomiast w Wielkiej Brytanii będą kosztować 199,99 funtów, co według aktualnego kursu daje kwotę ponad 1100 zł.

Zobacz: Hama Freedom Lit – nowe słuchawki Bluetooth za stówkę
Zobacz: Xiaomi sprzeda Ci humanoidalnego robota (może kiedyś). Oto CyberOne

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Adidas

Źródło tekstu: Adidas

Przewiń w dół do następnego wpisu