DAJ CYNK

The Elder Scrolls Online za darmo do 19 sierpnia

Michał Świech

Rozrywka

The Elder Scrolls Online

Mamy bardzo dobre wieści dla wszystkich, którzy poszukują nowych bezpłatnych gier. Tym razem można aż do 19 sierpnia za darmo grać w The Elder Scrolls Online.

Ostatnio kolejne sklepy i producenci rozpieszczają nas dużą liczbą bezpłatnych gier. Regularnie robi to Epic Games, jednak czasami można coś upolować także na Steamie czy Uplayu. Często takie gry zostają już z nami na stałe, jednak czasami możemy się nimi cieszyć tylko przez określony czas. Dokładnie tak jest też z The Elder Scrolls Online. To gra MMO osadzona w świecie, który kojarzy raczej większość czytelników. Takie tytuły jak Morrowind, Oblivion czy Skyrim odznaczyły bowiem duży ślad w historii gier.

Aż do 19 sierpnia gracze komputerowi (na Steamie) oraz posiadacze Xboksów mogą cieszyć się grą w wersję podstawową. Zawiera ona cztery klasy postaci, 24 różne krainy do zwiedzenia, a nowi gracze otrzymają 500 sztuk waluty, którą można wydać w sklepie wewnątrz gry. O dzień dłużej wszystko potrwa dla graczy PlayStation 4. Aż do godziny osiemnastej 11 sierpnia potrwa z kolei promocja na dodatek Greymoor, który pozwoli zwiedzić zachodni Skyrim. W tym czasie dodatek kosztujący 169 złotych można kupić za 110 złotych.

Zobacz Wiedźmin: Edycja rozszerzona za darmo w GOG i dwie gry w Epic Games
Zobacz F1 2018 za darmo w Humble Store

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu